Menu

وبلاگ

برد هوشمند VOSA iBoard IS790


برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند VOSA iBoard IS790 :

  • برد هوشمند VOSA iBoard IS790 از آخرین تکنولوژی سنجش نور اینفرارد (IR) استفاده می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده از قلم الکتریکی یا هر دستگاه دیگری با برد هوشمند کار کنند. به سادگی از نوک انگشت خود یا هر شیء قلم مانند برای کار با برد هوشمند استفاده نمایید.

     

ابزار آموزشی ضروری در کلاس های درسی قرن بیست و یک

آموزش آسان، یادگیری با لذت

در سالهای اخیر، معلمان بر اهمیت استفاده از تکنولوژی های مختلف برای آموزش مهارت های قرن ۲۱ و پیشرفت دانش آموزان تاکید کرده اند. برد هوشمند VOSA iBoard IS790 یکی از ابزارهای آموزشی ضروری در کلاس های درسی قرن بیست و یکم می باشد. برد هوشمند مهمترین قطب کلاس های درسی مدرن می باشد. یک صفحه ی نمایش بزرگ و لمسی که به یک کامپیوتر و پروژکتور متصل میشود، بردهای هوشمند همانند یک صفحه ی کامپیوتری غول پیکر می باشند که کاربران با لمس آن از آن استفاده می نمایند. برد هوشمند VOSA iBoard IS790 تمام چیزهایی که روی صفحه ی کامپیوتر دیده می شوند را قادر می سازد تا بتوانند روی برد هوشمند به نمایش دربیایند – کل کلاس را به جنب و جوش بیاورید.

برد هوشمند VOSA

 

ویژگی ها و مزایا برد هوشمند VOSA

  • گواهینامه ی رسمی سازگاری با ویندوز ۷
  • سطح برد هوشمند فاقد هرگونه سیم کشی و دستگاه الکترونیکی می باشد، که آن را در برابر آسیب های سطحی بسیار مقاوم کرده و هزینه های نگهداری را به حداقل می رساند.
  • بازتاب پایین نور چشمان معلم ها و دانش آموزان را اذیت نخواهد کرد.
  • وجود دکمه های عملکرد بصری مفید در هر دو طرف برد هوشمند برای استفاده ی راحت تر
  • منابع غنی تصاویر و فایل های فلش همراه با بسته ی نرم افزاری VOSA Trek V5  پس از نصب

 

به سادگی از نوک انگشت خود استفاده کنید

برد هوشمند VOSA iBoard IS790 از آخرین تکنولوژی سنجش نور اینفرارد (IR) استفاده می کند. این به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده از قلم الکتریکی یا هر دستگاه دیگری با برد هوشمند کار کنند. به سادگی از نوک انگشت خود یا هر شیء قلم مانند برای کار با برد هوشمند استفاده نمایید.

 

نرم افزار قدرتمند VOSA Trek

چیزی بیشتر از یک نرم افزار برد هوشمند، VOSA Trek V5 یک نرم افزار توسعه ی دروس می باشد. به عنوان یک نرم افزار کاملا کاربردی، ابزارهای یکپارچه ی نرم افزار معلم ها را قادر به ایجاد مطالب درسی پویا و جذاب می کند.

 

عملکرد قوی

این نرم افزار به طور مداوم در حال توسعه عملکردهای جدید می باشد، مانند جستجوی منابع تصویری Flickr/Picasa، Duplicate، Table tool، Table mask، My favorites و Graph Wizard.

 

منابع غنی

نرم افزار به طور تقریبی شامل ۸۰۰۰ منبع تصویری می باشد. علاوه بر این، فایل های فلش مبتنی بر موضوعات مختلف و ابزارهای دینامیک نیز در yourdisposal وجود دارند.

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

sd