وبلاگ

دیتا پروژکتور سونی VPL-DX146


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور سونی VPL-DX146 :

  • روشنایی : ۳۲۰۰ انسی لومن
  • عمر لامپ : تا ۷ هزار ساعت
  • تکنولوژی تصویر دهی : ۳LCD

با داشتن رزولوشن WXGA و روشنایی معادل ۳۲۰۰ لومن،ویدئو پروژکتور VPL-DX146 برای استفاده های کاری مختلف، شامل دفتر های کاری کوچک، دفاتر خانگی و استفاده توسط افرادی که همواره در حال سفر می باشند مناسب می باشد. با طراحی شیک و براق، این دیتا پروژکتور پتانسیل استفاده در شرکت ها و مراکز آموزشی را نیز دارد.

این ویدئو پروژکتور سونی از ویژگی های مفید و قدرتمندی به منظور استفاده ی سیار بهره می برد که شامل:

  • ارائه ی مطالب بی سیم از رایانه ها و تبلت ها و گوشی های هوشمند
  • ارائه ی مطالب بدون نیاز به رایانه با کمک USB Media Viewer
  • اتصالات کابلی کمتر به کمک USB Display می باشد.

تمامی این ویژگی ها به کاربران کمک می کند تا مطالب خود را به صورتی حرفه ای و شیک ارائه نمایند. این ویدئو پروژکتور ویژگیهای مختلف دیگری نیز دارد که آن را به یک دیتا پروژکتور قابل حمل مناسب تبدیل می کند. این ویژگی ها شامل وزن سبک (۲٫۴ کیلوگرم)؛ ویژگی “Off and Go” سونی به منظور جداسازی سریع پس از استفاده، قابلیت تنظیم خودکار زاویه ی نمایش تصویر به منظور کاهش زمان تنظیم تصویر پس از نصب و کیف حمل می باشد.

طراحی این ویدئو پروژکتور به گونه ای بوده است که مصرف انرژی کم و هزینه های کلی نگهداری پایینی داشته باشد. این ویژگی های آن شامل یک قابلیت کاهش خودکار خروجی لامپ، حالت خودکار (تنظیم روشنایی خودکار)، و طول عمر لامپ طولانی معادل ۷ هزار ساعت می باشد. (بستگی به حالت لامپ انتخاب شده دارد). ویژگی های مناسب و هزینه های نگهداری پایین همراه با کیفیت تصویر عالی که از پنل های ۳LCD  Brigth Era® تولید می شوند، این پروژکتور را به یک گزینه ی عالی برای خریداران مختلف مبدل کرده است

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره خرید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید

طراحی، توسعه و فروش محصولات با خدمات ویژه پس از فروش

sd

سایت در حال بروزرسانی می باشد و امکان دارد برخی از صفحات و لینکها قابل دسترس نباشد؛ از شکیبایی شما سپاسگزاریم