Menu

وبلاگ

BenQ اسپانسر نمایشگاه The Aurora می شود

کمپانی بنکیو یک تولید کننده خلاق در زمینه تجهیزات دیجیتالی در سطح جهانی محسوب می شود. این کمپانی از شراکت خود در یک نمایشگاه هنری تحت عنوان The Aurora Project را اعلام کرد. این پروژه که برای برای بازدید رایگان می باشد، در ایالت دالاس و در تاریخ ۱۵ تا ۱۸ نوامبر برگزار می شود. بنکیو بیش از ۶۰ پروژکتور را برای این رویداد فراهم می آورد.

در این رویداد پروژکتورهای جدید چند رسانه ای برای ارزیابی عملکرد روشنایی، ویدیو و صدا در مکان های هیجان انگیز و غیر قابل انتظار بکار گرفته می شوند. این نمایشگاه قسمت مرکزی شهر دالاس را به یکی از بزرگترین نمایشگاه های هنر معاصر تبدیل می کند. پروژکتورها باید تصاویر هنری را بر روی پرده ها و سطوح مختلفی نمایش دهند.

 مدیر بخش بازرگانی بنکیو در منطقه آمریکا عنوان کرد :بنکیو  به عنوان عضو جدید انجمن دالاس هیجان زده می باشد و قصد داریم تا حمایت خود را از Aurora 2013 اعلام کنیم،  با توسعه پروژکتورهایی که کیفیت تصویر فوق العاده ای دارند، بسیاری از هنرمندان برای پروژه های خلاقانه ی خود به تکنولوژی های جدید ما روی آورده اند. با توانایی نمایش بیش از یک میلیارد رنگ فوق العاده در تنظیمات و شرایط نوری مختلف و متنوع، پروژکتورهای Colorific ما بطور اختصاصی برای برداشتن مرزهای تصور طراحی شده اند تا مخاطبین از نمایش تصاویر زیبا و رنگارنگ در ابعادی بزرگتر از تصورشان به وجد بیایند.

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

sd

Web
Analytics