هوشمندانه انتخاب کنید

گروه صدرا ایرانیان

فروش

فـروش کلـیه کـالاهای آی تی ، دیـجـیتـال و جدیـدترین تـجهـیزات آمــوزشـی ، ویدئویی و صوتی و ارائه بروزترین کالاها

پروژه

فروش کلیه کالاهای حوزه تجهیزات صوت و تصویر حرفه ای ، تجهیزات کنفرانسی و همایشی و  تجهیز سالن کنفرانس و سالن های همایش

خدمات

ارائه کلیه خدمات و تعمیرات در خصوص کالاهای آی تی و تجهیزات صوتی و تصویری ، اعم از تلویزیون ، مانیتور ، ویدئو پروژکتور و …

پایگاه تحلیل گران صدرا ایرانیان (کامپیوتر صدرا) در دی ماه سال ۱۳۷۸ به منظور فعالیت در حوزه آی تی تاسیس گردید. این شرکت در ادامه در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در غالب اشخاص حقوقی به نام شرکت صدرا ایرانیان ادامه داد . صدرا ایرانیان (کامپیوتر صدرا) پیوسته تلاش داشته در زمینه تکنولوژی های نوین پیشگام باشد .

۱۳۹۹

۲۰ سال

۱۳۷۹

۲۰ سال در کنار شما بودن

فروشگاه صدرا

دامنــه وسـیـــع و بــه روز مـــحـصولـات و خـــدمـــات تخصصی ارائه شده توسط شــرکت کـامپیوتری صدرا تاکــنون بــاعث شده است ایـن شرکت به عنوان یکی از معتبرترین و مطرح ترین شرکــت های تــخصصی در حــوزه خـدمات و محصولات کـــامپـیوتری در کـــشور و بــخصوص مــنطقـه شـــرق کـــشور شنـــاخته شــــود.

ویدئو پروژکتور

لپ تاپ و نوت بوک

کامپیوتر رومیزی

وبکم و دوربین

برد هوشمند

...و بسیاری کالا

کامپیوتر صدرا فروشگاه ایرانی است که خدمات خود را در اختیار همه مردم ایران از سراسر کشور قرار می‌دهد، از شهرهای بزرگ تا دورافتاده‌ترین روستاهای کشور. می توان گفت کامپیوتر صدرا یکی از بزرگترین فروشگاه های کالای دیجیتال در شرق کشور می باشد. لذا گزارش‌هایی از این دست، به مخاطبان ما امکان رصد شفاف‌تر و دقیق‌تر خدمات کامپیوتر صدرا را می‌دهد، وضعیت بازار آنلاین کشور این بستر را فراهم کرده تا یکی از قوی ترین فروشگاه های آی تی در شرق کشور و در مشهد در بستر آنلاین نیز ورود کند.

کامپیوتر صدرا با قدمتی بیست ساله و داشتن تجربه های گوناگونی در زمینه های مختلف آی تی می تواند نیاز تمامی مشتریان خود را با بهترین کالا و خدمات فراهم نماید. کامپیوتر صدرا یا صدرا ایرانیان تنها یک فروشگاه کالای آی تی آنلاین و و سنتی نمی باشد ، بلکه خدمات گسترده ای در سراسر ایران و حتی خارج از کشور برای مشتریان خود ارائه داده است.

همواره صدرا ایرانیان تـلاش داشته با پشت کار فراوان و استفاده از بهترین و بروز ترین تجهیزات ، نیاز مـشتریان خود را  در خرید جدیدترین کالاهای دیجیتال و تجهیزات صوتی و تصویری به بهترین نـحو تامین نمایید . صدرا ایرانیان با بهره گیری از جدیدترین متـدهای فروش و جدیدترین متدهای پشتیبانی از خریداران و با بهره گیری از بهترین مـنابع در تامین کالاهای شما و کاهش دادن هزینه های شما و برنامه ریزی مرتب در جهت انجام نیازهای شما ، انجام فرایند فروش کالا را به بهترین نحو به انجام می رساند.