بلندگو سالن کنفرانس ، با کاربرد تکنولوژی در تمام زمینه ها، در زمینه کنفرانس و سالن های کنفرانس هم انتظار می رود برای بهتر و باکیفیت بودن سمینار و کنفرانس از تجهیزات مناسب و مدرن استفاده شود. از آنجا که در سالن های کنفرانس بیشتر جلسات و سمینارهای مهم و باکیفیت انجام می شود و مدیران عالی رتبه و افراد خاصی شرکت می کنند پس بهتر است تجهیزات صوتی سالن کنفرانس در شأن افراد شرکت کننده و سخنران و … باشد. در این صورت بهتر است برای تجهیزات صوتی سالن کنفرانس از قبلیل بلندگو سالن کنفرانس یا بلندگو سالنی با تکنولوژی امروزی استفاده کرد که کیفیت برگزاری جلسات نیز افزایش یابد.

نکاتی که باید در مورد تجهیزات صوتی سالن کنفرانس بدانید

برگزاری جلسات در سالن های کنفرانس انجام می شود و از آنجا که افراد مهمی در جلسه ها شرکت دارند بهتر است کیفیت تمام عوامل موثر در جلسه به بهترین نحو باشد. یکی از مهم ترین اجزاء سالن کنفرانس سیستم صوتی آن است که تاثیر بسزایی بر کیفیت و کارایی جلسات دارد و بهتر است به درستی به آن رسیدگی شود. تجهیزات صوت سالن کنفرانس باعث کارایی بیشتر جلسات می شوند و برای این کارایی ویژگی هایی را به همراه دارند؛ مثلاً باعث پخش شدن یکنواخت صدا در سالن می شوند. مدیر جلسه می تواند سخنرانان را مدیریت کرده و سایر میکروفون ها را طی جلسه قطع کند. این تجهیزات می توانند صدا را طی جلسه باکیفیت بالا ضبط کنند.

بلندگوی سالن کنفرانس یا بلندگو سالنی نیز از ویژگی های یک سیستم صوت اتاق کنفرانس می باشد که صدا را واضح می رساند ولی از آنجا که یک بلندگو ، سیستم صوتی با کیفیتی را به تنهایی نمی تواند ایجاد و راه اندازی کند نیاز است از سایر تجهیزات صوتی جانبی مانند میکسر صدا ، تقویت کننده صدا در کنار این قطعه مهم استفاده کرد. سیستم احراز هویت هم در بعضی از انواع سیستم صوت سالن کنفرانس باعث می شود فقط کسانی که کارت هوشمند دارند بتوانند از میکروفون های حاضر در سالن کنفرانس استفاده کنند و سایر افراد قادر به استفاده از میکروفون کنفرانسی برای سخنرانی نداشته باشند. تجهیزات صوتی سالن کنفرانس به دلیل اینکه اهمیت بسیار ویژه ای در رساندن صوت با کیفیت دارند باید قطعاتی با کیفیت و با اصالت باشند تا جلسات شما را بدون هیچ کم و کاستی برگزار کنند.

تجهیز سالن کنفرانس ثامن ارتباط
هوراند در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
صامع در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
چیرمن در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
سنی در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
اپسن در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
پاناسونیک در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
یاماها در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
ویژن در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
بوش در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
جی تی اس در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
ان ای سی در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
پرو در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
بهرینگر در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
سامسونگ در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
داینا در تجهیز سالن کنفرانس و همایش

بلندگو سالن کنفرانس و اهمیت آن

در سیستم صوت سالن کنفرانس باوجود اینکه سعی می شود تقریباً تمام مواردی که برای برگزاری یک جلسه لازم است ، با کیفیت و رسایی صدای عالی باشد و جلسه شما را به طور کامل پشتیبانی کند که در طول جلسه هیچ کمبودی از این جهت حس نشود ولی باز هم ممکن است برای بعضی جلسات و سخنرانی ها برای افزایش میزان صدا به بلندگو سالن کنفرانس یا بلندگو سالنی اضافه بر سیستم صوتی سالن کنفرانس نیاز باشد، از این رو در اکثر سالن های کنفرانس از بلندگوی سالنی استفاده می شود تا بلندگوهای سقفی و ستونی که باعث می شود صدای سخنران با ولوم بیشتر و کیفیت عالی پخش شود. پس بهتر است برای سالن های کنفرانس به وجود بلندگو سالنی مجزا دقت کنید.

همانطور که از نام این قسمت از تجهیزات صوت پیداست ، بلندگو سالن کنفرانس گاهی اوقات به صورت ثابت در یک محیط نصب می شود و گاهی اوقات بلندگو سالنی باید قابلیت حمل برای موقعیت ها و محیط های مختلف را داشته باشد. بلندگو سالن کنفرانس یا بلندگو سالنی اتاق صوت حرفه ای  قابل حمل به گونه ای طراحی شده اند که در صورتی که یک تماس کنفرانسی داشته اید و نیاز به حرکت بود این بلندگو ها نیاز شما را برطرف کنند.

در صورتی که قصد تجهیز یک سالن کنفرانس را دارید و نیاز به بلندگو سالن کنفراس پیدا کرده اید اولین گزینه برای سالن شما استفاده از بلندگو های دیواری می باشد. این بلندگو سالن کنفرانس یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای سیستم های صوت و تجهیزات صوت سالن کنفرانس می باشد. اگر در صورتی قصد ساخت یک اتاق صوت حرفه ای برای کارهای تدوین دارید بازهم استفاده از بلندگو های دیوار با کیفیت نیاز شما را به بهترین نحو رفع می کنند.

بلندگو سالن کنفرانس یا بلندگو سالنی معمولا در چهار طرف سالن کنفرانس یا اتاق شما نصب می شوند تا صدا را به بهترین نحو در تمامی محیط و اتاق پخش نمایند. با توجه به فضا شما و اندازه سالن کنفرانس شما ، تعداد بلندگو سالن کنفرانس و نوع بلندگو سالنی و همچنین بلندگو مورد نیاز برای اتاق صوت شما متفاوت می باشد. در صورتی که نیاز به استفاده از چندین بلندگو سالن کنفرانس با توان اهمی متفاوتی دارید ، قبل از تهیه حتما با مشاوران تیم صدرا مشورت نمایید تا بهترین گزینه برای شما انتخاب نماییم.

تخصصی تر به موضوع بلندگو بپردازیم!

بلندگو سالن کنفرانس

می دانیم وقتی می خواهید دوستان یا شرکا و حاضرین در سالن کنفرانس خود را تحت تأثیر قرار دهید ، داشتن بلندگو های سالن کنفرانس غول پیکر در چهار طرف اتاق و سالن نظر همه را به خود جلب می کند ، اما واقعاً چه بلندگوهایی و به چه اندازه ای و قدرتی برای ما لازم هستند؟  آیا شما به بلندگو سالنی بسیار بزرگی احتیاج دارید ، و آیا آنها ارزش آن را دارند؟ آری. بله آنها به هر قیمتی هستند … هرچه بزرگتر بهتر! بلندگو سالن کنفرانس غول پیکر که حدود ۸ متر از شما قرار گرفته اند و ۱۰۵dB صدا ایجاد می کنند می توانند به راحتی برای گوش همه ی حاضرین اذیت های ایجاد کنند!  حتی به گونه ای که آنها با فریاد از اتاق فرار کنند!

در واقع شاید بسیار بزرگ بودن بلندگو سالن کنفرانس نظر شما را جلب کند و این فکر در ذهن خود پرورش دهید که این بلندگو غول آسا نیاز شما و سالن کنفرانس شما را براورد می سازد. شما همچنین نیاز به صدایی بسیار بلند در یک سالن کنفرانس ندارید و یک صدا بسیار کم اما با کیفیت بالا نیاز شما در یک سالن کنفرانس می باشد.

بلندگو سالن کنفرانس

ابعاد اتاق و موقعیت قرار گیری بلندگو سالن کنفرانس

می خواهیم  یک بار دیگر این را بگویم ، بنابراین توجه کنید ، باید طرز فکر شما در مورد بلندگوها سالن کنفرانس تغییر کند: اندازه بلندگو سالن کنفرانس ارتباطی با کیفیت ندارد. در فیلم جنگ ستارگان: بازگشت جدی ، یودا می گوید ، “اندازه مهم نیست! این اصل در مورد بلندگوها نیز صدق می کند و باید همیشه این اصل را در نظر گرفت.

شاید شما با این اصل که بلندگو سالن کنفرانس بزرگ به معنی قوی بودن آن نیست اما این را در نظر بگیرید: طیف کاملی از صدا را می توان با استفاده از ساب ووفر مناسب و دارای کالیبره به دست آورد. بنابراین آیا بلندگو سالن کنفرانس اصلی شما می توانند تا ۵۰ هرتز یا ۲۰ هرتز پخش کنند . اما در مورد خروجی صدا چه چیزی مهم تر است؟ بلندگو سالن کنفرانس بزرگتر به دلیل درایور بیشتر و انتقال قدرت اضافی ، تمایل به خروجی صدا بیشتری دارند.

هنگامی که بلندگو سالن کنفرانس خود را انتخاب می کنید ، مشخصاتی که مربوط به حساسیت بلندگو کنفرانسی به شما می دهد ، بررسی کنید. این عددی خواهد بود که نشان می دهد هنگام تغذیه ۱ وات نیرو و اندازه گیری از فاصله ۱ متر ، چقدر توان تولید صوت را دارد. هرچه بلندگو سالن کنفرانس حساسیت بیشتری داشته باشد ، قدرت تقویت کننده کمتری برای تولید حجم صدا نیاز دارد. بلندگو با درجه حساسیت ۸۵dB SPL به قدرت تقویت کننده بسیار بیشتری نسبت به دستگاه دارای امتیاز ۹۴ dB SPL احتیاج دارد. نکته اصلی این است که شما می خواهید این موضوع را در هنگام جفت شدن بلندگوها با تجهیزات صوت کنفرانس یا تجهیزات صوت که قصد تهیه آن را دارید باید هماهنگ باشد.

معمولا صدایی که از یک بلندگو سالن کنفرانس انتظار می رود ، صدایی نچندان تیز می باشد و شما نیازبه بیس و کوبش ندارید ، مگر شما به غیر از برگذاری جلسات کنفرانس در سالن خود ، به دنبال برگذاری مراسمی دیگر از قبیل جشن ها و … داشته باشید که نیاز به پور شور کردن فضا دارید در این صورت باید از بلندگو سالن کنفرانس تخصصی تری استفاده نمایید.

بلندگو سالن کنفرانس

شناسایی بهترین بلندگو سالنی و بلندگو سالن کنفرانس

قبل از خرید بلندگوها ، جستجوی خود را بر اساس آنچه که می خواهید برای آنها تعریف کنید – تعدادی نکات را باید همواره شما بررسی کنید و مهم ترین موضوعی که اهمیت دارد اندازه اتاق و سالن شما است. آیا یک فضای بسته دارید؟ آیا یک اتاق بزرگ و دارید؟ یا به دنبال یک سیستم  بی سیم برای اتاق یا سالن هستید؟ اینها همه عواملی هستند که باید در هنگام خرید  بلندگو سالنی و بلندگو سالن کنفرانس خود مدنظر داشته باشید.

اگر فقط به دنبال بلندگویی برای گوش دادن به موسیقی در سالن خود هستید ، یک جفت بلندگو استریو ممکن است نیاز شما را براورد سازد – و حتی ممکن است برای تماشای ویدئو هم کافی باشد. اگر کمی صدای حرفه ای تری  می خواهید ، یک ساب ووفر کوچک ممکن است نیاز باشد. و اگر به دنبال چیزی هستید که باعث شود احساس کنید در یک سینما نشسته اید و صدای صاف و نرمی در سالن کنفرانس خود می خواهید ، یک سیستم کامل صوت می تواند نیاز شما را براورد سازد- اما قیمت آن بسیار افزایش پیدا می کند! بلندگوها با گرفتن سیگنال های الکتریکی تولید شده توسط یک تقویت کننده یا همان آمپلی فایر و تبدیل آن به امواج صوتی با استفاده از درایور داخلی ، صدا تولید می کنند.

بلندگو سالن کنفرانس

بلندگو سالنی اکتیو

اگر با بلندگو سالنی یا بلندگو سالن کنفرانس فعال یا اکتیو آشنایی ندارید ، نکته مهمی که باید بدانید این است که در این بلندگو ها تقویت کننده صدا در همان فضای داخلی بلندگو قرار داده شده. نکته مثبت این امر این است که تمام آنچه شما نیاز دارید در یک بلندگو سالنی دارید و این موضوع شما را از تهیه یک میکسر ، پخش کننده موسیقی مجزا راحت می کند. این سری از بلندگو ها سریعتر و آسان تر راه اندازی می شوند ، اما همیشه در هنگام طراحی سیستم های پیچیده صوت در سالن ها کنفرانس و سالن های بزرگ بهترین گزینه نیستند.

بلندگو سالنی پسیو

بلندگوهای غیرفعال یا پسیو نیاز به آمپلی فایرهای مجزا و گاهی اوقات تقاطع نیز نیاز دارند. برای بیشتر باند های سالن های کوچک و متوسط ​​، سیستم های بلندگو غیرفعال ممکن است ساده ترین گزینه برای سیستم صوتی نباشد. اما ، برای سیستم های صوت بزرگتر و پیچیده تر ، جدا کردن اجزای سیستم صوت شما می تواند سود بزرگی باشد. به دلیل نیاز قدرت زیاد سیستم های صوت بزرگ ، استفاده از آمپلی فایر جداگانه مانع از داغ شدن بلندگوهای شما تحت فشار زیاد می باشد. از آنجا که بلندگوهای غیرفعال شامل آمپر قدرت نیستند ، میزان وات آنها نشانه ای از قدرتمند بودن آنها نیست. مقدار RMS را مقدار توان مداوم بلندگو تعریف می کنند ، بنابراین ، اگر شما یک بلندگو با حداکثر ۵۰ وات RMS و  ۱۵۰ وات داشته باشید ، می تواند ۵۰ وات قدرت مداوم را تا ۱۵۰ وات تحمل کند.

بلندگو سالنی

درک کراس اور : متقاطع یا کراس اور وسیله ای است که یک سیگنال صوتی را به محدوده فرکانس جداگانه تقسیم می کند که در نهایت در سیستم های صوتی به درایورهای مختلف مانند چندین بلندگو منتقل می کند. به عنوان مثال ، یک متقاطع یا کراس اور دو طرفه ممکن است دارای یک فیلتر کم گذر باشد که یک سیگنال با فرکانس های پایین را به یک ووفر و یک فیلتر عبور بالا گذر باشد  که فرکانس های مناسب را به تیوتر ها ارسال می کند. کراس اوورها می توانند دارای طرح های منفعل یا فعال باشند. برای راه اندازی یک سیستم صوت مناسب ، نیازی به دانستن همه چیز در مورد کراس اوور ندارید!

درک Bi-amplification : فرآیند تقسیم یک سیگنال صوتی به دو محدوده فرکانس ، که سپس به دو آمپلی فایر جداگانه ارسال می شوند که به نوبه خود ، بلندگوهای جداگانه را هدایت می کنند تعریف می کنند. یک شبکه متقاطع فعال فرکانس های کم را به درایور بزرگتر (ووفر) و فرکانس های بالا را به درایور کوچکتر (توییتر) ارسال می کند.

چندین ویژگی در یک بلندگو اکتیو : اگر یک مجری انفرادی هستید ، مطمئناً در مورد اسپیکرها و تجهیزات صوت اکتیو  زیاد تحقیق می کنید. هر وقت اجرا دارید و نیاز به سرمایه گذاری در وقت خود دارید تمام راه حل و نیاز شما استفاده از یک بلندگوی اکتیو یا فعال است. این نوع سیستمهای اکتیو برای انواع خواننده ها / ترانه سرا ها، محیط های کوچک و گروه های کوچک آکوستیک ، می توانند بسیار مناسب باشد.

انواع اتصالات بلندگو

این قسمت جایی است که شما مجبور نیستید تصمیمات سختی بگیرید. به طور معمول ، انتخاب شما از اتصالات کابل با توجه به انواع اتصال در بلندگوهای شما تعیین می شود. وقتی خروجی میکسر را به چندین کراس اوور وصل می کنید ، سپس آن ها را به تقویت کننده های  و سپس آن ها را به بلندگوها وصل می کنید ، به احتمال زیاد حداقل از دو نوع اتصال دهنده کابل مختلف استفاده خواهید کرد.

TS

XLR

TRS

speakON

TS مخفف “Tip-Sleeve” است و به نوع خاصی از اتصال ۱/۴ اشاره دارد که برای عملکرد ۲-رسانا و نامتعادل تنظیم شده است. عموماً نوک محل استفاده از سیگنال در نظر گرفته می شود ، در حالی که کناره های آن جایی است که زمینبه آن وصل شده است.

XLR یک اتصال ۳ حلقه ای دایره ای است که دارای پین های مثبت ، منفی و زمین است. اینها معمولاً برای انتقال سیگنالهای متعادل  به میکسرها یا سیگنالهای سطح خط به بلندگوهای دارای توان استفاده می شوند.

TRS مخفف “Tip-Ring-Sleeve” است. این اصطلاح اتصالات متعادل ۱/۴ ″ (یا ۱/۸) را توصیف می کند. اگر می خواهید بدانید که چه مدلی هستند ، یک پلاگین TRS در انتهای بیشتر سیم های هدفون پیدا می شود. اتصالات TRS در هر جایی که نیاز به دو هادی به علاوه یک زمین (سپر) داشته باشید مورد استفاده قرار می گیرد.

speakON نوعی اتصال دهنده چند پینی است که معمولاً در بلندگوها و آمپلی فایرها با رتبه بندی وات بالا یافت می شود. کانکتورهای speakON اتصال بسیار قابل اطمینان ای را ارائه می دهند و می توانند از قدرت بسیار بالایی برخوردار باشند و بسیار بادوام هستند.

مطالب مرتبط

ویدیو وال

ویدیو وال چیست

در این مقاله اطلاعاتی از ویدئو وال ها ارائه شده است – ویدیو وال ها ، فناوری جدیدی می باشند که شاید خیلی ها با

بیشتر بدانید »

آیا به یک ساب ووفر نیاز داریم؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم ، با اضافه کردن ساب ووفر به سیستم ، هر صدای زنده ای غنی تر و پر جنب و جوش تر خواهد شد. اما ، آیا واقعاً به آن احتیاج دارید؟ خوب ، اگر سیستم شما عمدتاً برای کلمات گفتاری و آواز است ، احتمالاً می توانید بدون داشتن یکی از آن ها کار خود را انجام دهید. به غیر از برخی از موقعیت های بسیار خاص ، بیشتر اجراهای با صدای باس اضافی توسط یک ساب ووفر به سادگی بهتر به نظر می رسند. اگر اکنون در بودجه شما خرید یک ووفر نیست ، بلندگوهای بزرگتری را خریداری نکنید تا سعی کنید عدم حضور آن را جبران کنید.

 

به چه میزان از قدرت نیاز دارید؟

اگر از بلندگوهای تغذیه شده استفاده می کنید ، دیگر لازم نیست نگران تطبیق یک تقویت کننده با بلندگو باشید. اما ، اگر از بلندگوهای پسیو استفاده می کنید ، تهیه مقدار مناسب قدرت برای آنها بسیار مهم است. خوشبختانه ، شما می توانید این کار را بدون نیاز به انجام محسبات خاصی مشخص کنید. JBL توصیه می کند که برای تقویت صدا به طور کلی از آمپلی استفاده کنید که برابر یا دو برابر قدرت IEC بلندگو باشد. به عنوان مثال ، بلندگو با ظرفیت ۳۰۰ وات نیاز به آمپر ۳۰۰ تا ۶۰۰ واتی دارد. برخلاف تصور عامه ، قدرت گرفتن از بلندگوهای شما به آنها آسیب نمی رساند – مگر اینکه شما بیش از حد از آمپر استفاده کنید.

چه ابعاد بلندگو سالنی نیاز دارید؟

هم حجم اتاق و هم شکل آن با تعداد افراد موجود در آن مشخص خواهد کرد که چه نوع بلندگو بهترین عملکرد را خواهد داشت. سالن ها و اتاق های کوچک ظاهراً به تجهیزات خاصی نیاز ندارند. برای مکان های بزرگتر مانند سالن کنفرانس باید این موضوع را در نظر بگیرید چه تعداد صندلی در سالن شما وجود دارد. بنابراین باید انتخاب خود را بر اساس تعداد افراد مورد نظر خود تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که مخاطبان شما همه صدا را از بلندگوها جذب می کنند ، هرچه تعداد افراد بیشتری حضور پیدا کنند ، قدرت بیشتری برای جبران این صدا نیاز دارید.

ارتــبـــاط بــــا مـــا

در صورت نیاز به مشاوره و بررسی پروژه ی خود پیامی ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

سیستم های صوتی اتاق کنفرانس

تجهیزات صوت سالن کنفرانس

میکروفون سالن کنفرانس از اساسی ترین مواردی است که طراحان سالن کنفرانس به آن توجه زیادی دارند. هرچه میکروفون سالن کنفرانس بهتر و باکیفیت تر باشد و بیشتر با تکنولوژی روز همگام باشد، به کیفیت جلسه و کارآمدتر بودن آن بیشتر کمک می کند و تمرکز حضار را هرچه بیشتر روی موضوع جلسه نگه میدارد.

کیفیت صدای خروجی بستگی به کنسول میکروفون دارد پس بهتر است در انتخاب میکروفون بسیار دقت شود. میکروفون سالن کنفرانس را به گونه ای طراحی می کنند که اختصاصا مناسب استفاده در سالن کنفرانس است؛ یعنی صداهای اضافی سالن را جذب نمی کند و صدای خروجی از ان رسا است.

ویژگی هایی مثل پ گیر و کاهندگی نویز در همه میکروفون ها وجود دارند ولی نکته قابل تمایز در انواع میکروفون سالن کنفرانس این است که قابلیت های دیگری مانند قابلیت رای گیری و حضور غیاب داشته باشد و همچنین کیفیت بالاتری نسبت به سایر میکروفون ها داشته باشد.

دو نمونه کلی میکروفون سالن کنفرانس میکروفون دیجیتال و آنالوگ است. میکروفون آنالوگ میکروفونی است که طراحی آن فقط برای صحبت کردن است و سیستم ساده ای دارد ولی میکروفون دیجیتال قابلیت های بیشتری مثل اتوترک، ضبط صدا، کارت حافظه و… دارد. بهترین نمونه بین انواع میکروفون سالن کنفرانس از نوع دیجیتال، میکروفون کنفرانس گردن غازی GOOSE NECK است. این نوع میکروفون در اندازه های مختلف قرار دارد و اکثراً بین ۲۵ تا ۴۵ سانتی متر هستند. کپسول میکروفون در قسمت بالایی میکروفون قرار دارد و صدای سخنران را جذب می کند.

قیمت سیستم صوت و تجهیزات صوتی

برای خرید تجهیزات صوت سالن کنفرانس و اینکه شخص بداند چه اطلاعاتی مناسب ترین گزینه برای سیستم صوتی سالن است و بتواند بهترین گزینه ها را انتخاب کند، بهتر است ابتدا با انواع میکروفون و سیستم صوت سالن کنفرانس آشنایی داشته باشد و اطلاعاتی در مورد قابلیت های مختلف آنها بفهمد. پس از آگاهی در زمینه ی سیستم صوتی سالن کنفرانس ، می تواند با توجه به نیاز سالن کنفرانس موردنظر بهترین مورد خرید میکروفون کنفرانس را انتخاب کند. برای قیمت میکروفون سالن کنفرانس و بلندگو سالن کنفرانس گستره قیمت زیادی وجود دارد که بستگی به موارد زیادی دارد.

اگر سیستم صوتی آنالوگ را انتخاب کنید مطمئنا با توجه به اینکه بسیاری از قابلیت ها را ندارد قیمت کمتری هم نسبت به قیمت تجهیزات صوتی سالن کنفرانس از جمله میکروفون دیجیتال سالن کنفرانس دارد. اضافه شدن هرکدام از قابلیت ها باعث افزایش در قیمت میکروفون سالن کنفرانس می شود. در خرید میکروفون کنفرانس و بلندگو سالنی کاملاً دقت کنید که با توجه به افراد مهمی که برای سخنرانی ها حضور می یابند بهترین گزینه را انتخاب کنید که تمام نیازهایتان را رفع کند و البته به این نکته نیز توجه کنید که قیمت میکروفون سالن کنفرانس با ویژگی های آن همخوانی داشته باشد.

ساخت و طراحی سالن کنفرانس

اجرای صفر تا صد مراحل ساخت و بازسازی انواع سالن ها قدیمی

بازدیدها: ۴۶۱