کامپیوتر صدرا با داشـــتن کـادری مجرب و حرفه ای در بخـش های مختلف اعم از فــروش ، طراحی و تیـم فنی بسیار قدرتمند پاسخگوی بـسیاری از نـیازهای مشتریــان می باشد که سابقه کاری بسیار قوی این تیم در پروژه ها و تجهیز سالن کنفرانس مشهد و بخش های مختلف کاری می تواند سـنـدیـتی بـر ایـن قـضـیه بـاشد . این شرکت با داشـتـن ۲۰ سال سابـقه در بخش های مختلف می تواند آسـودگی خاطری برای شما دوستان و همراهـان عـزیز ایجاد کند کـه کـلیه ی امور کاری شما در تمامی بخش ها بدون هرگونه کم و کـاستی انـجام می شود تـیم فنی پروژه و تجهیز سالن کنفرانس مشهد شرکت صدرا با تجربه ای فراوان و دقت کاری بـسیار بالا کلیه فعالیت و پروژه های شما عزیزان را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت اجرا پذیر است.

در تــوضیح تـخـصصی تر می توان گفت امروزه سالن های کنفرانس از شکل سنتی خود خارج شده اند و با استفاده از تکنولوژی های روز ، به سمت سیستم های دیجیتال و کنترل مرکزی روی آورده اند ازجمله مسائل مهمی که در ساختار و تجهیز سالن کنفرانس در نظر گرفته می شود، مواردی مانند مستندسازی ، کنترل مرکزی ، سهولت عملکرد و قابلیت ارتباط با نقاط دیگر را می توان نام برد. کامپیوتر صدرا با تجهیز سالن کنفرانس در مشهد و استان های همسایه توانسته توانایی خود را در طراحی و ساخت و تجهیز سالن کنفرانس در مشهد و استان های دیگر نمایش دهد.

میکروفون کنفرانس

میکروفون کنفرانس

ویدئو وال

بلندگو کنفرانس

رک و میکسر صوت

سیستم اتوترکینگ

هاب داک استیشن

نمایشگرهای لمسی

سوییچ و اسپلیتر

آشنایی با تجهیزات سالن کنفرانس - وارد شوید!

سینما کودک اطلس مشهد

هـمـراه با اسـباب بـازی در صـنـدلی‌ هــا بـه راحـتـی و مــنـاسـب سـن وی بـه تــمــاشــای فــیـلـم ‌هـای ویــژه خـــود بــپــردازد. در ایـــن سالن زمـینه از بـرترین تکنولوژی روز دنـیـا اسـتـفاده شده است سـینمای کـودک پـردیـس سیـنمـایی اطـلس قـابـلیـت پـخش بـیش از ۱۰ عنوان انـیمیشن دو و سـه بـعـدی در روز را داراســت کــه کـودکـان می‌ توانـند همراه بـا مـربـی خـود در سـالن‌های ۲۰ نفره از تـماشـای فیلم لذت ببرند.

بیشتر بدانید

سالن همایش هاشمی نژاد

سـالن همایش هاشمی نـژاد به طـور کامل توسط تـیم صدرا اعم از تـجهیز ویـدیـو پـروژکتور ، پـرده نـمـایش و اسـپـیکر و مـیکـروفون و ساخت رک صـــوتـی و تـجــهـیـزات صــوتـی تـمـاما تـوسـط تـیـم صدرا به انجام رسید. هـمـچنین بازسازی ایـن سالن از تـعـمـیر صـنـدلی ها ، مــوکــت کــف ،تـرمـیـم سـقف و دیــوارها و دیــگر قـسمت های اتـماما تـوسـط تـیـم صــدرا بــه انـجــام رســیـد

بیشتر بدانید

آشنایی با تجهیزات سالن کنفرانس

بیشتر بدانید

آشنایی با تجهیزات سالن همایش

بیشتر بدانید
اتاق صوت و تصویر حرفه ای

آشنایی با تجهیزات اتاق صوت و تصویر

بیشتر بدانید