05137024

پایگاه تحلیل گران فناوری ها نوین

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
Menu

فناوری Revoluto بیرداینامیک

اصل Revoluto

اصل بر اساس فناوری آرایه میکروفون ثبت اختراع شده است ، جایی که کپسول های میکروفون در یک ردیف عمودی مرتب می شوند.
این امکان را برای سخنران یا شرکت کننده در کنفرانس فراهم می کند تا حداکثر آزادی حرکت را داشته باشد و در عین حال قابل فهم باشد.
 همچنین ممکن است که دو شرکت کننده یک میکروفن را به اشتراک بگذارند یا در کنفرانس های ویدئویی چندین نفر ضبط شوند.
اصل Revoluto بر اساس فناوری آرایه میکروفون ثبت اختراع شده است که به موجب آن کپسول میکروفون به صورت سری مرتب می شوند. این یک ویژگی راهرو ایجاد می کند ، که منجر به ایجاد دامنه صوتی بسیار بیشتر از الگوی قطبی کاردیوئید استاندارد میکروفون های گردن غاز می شود.
حداکثر کیفیت صدا و امنیت انتقال سیستم با بالاترین کیفیت صدای HD (نرخ نمونه برداری ۴۸ کیلوهرتز) کار می کند.
HQ (کیفیت بالای خدمات) بالاترین انتقال بی سیم را حتی در اتاقهایی که دارای انعکاس رادیویی هستند به دلیل موادی مانند فلز یا سطوح تحت پوشش فلز تضمین می کند.

پیشرفته ترین فناوری کنفرانس beyerdynamic

برای واحدهای میکروفون ارتباط بهینه با کیفیت صدای چشمگیر را تضمین می کند.
خواه برای جلسات ، کنفرانس ها ، جلسات ، گفتگوها و یا حتی تنظیمات پارلمانتی بسیار پیچیده باشد ، معماری سیستم باز بدان معنی است که می توان طیف گسترده ای از برنامه ها را اجرا کرد.

در سیستم های کنفرانس قبلی که از میکروفن های خرطومی استفاده می شد، چرخاندن سر به این سو و آن سو ، باعث افت زیادی در کیفیت صدا می گردید . در فناوری رولتا (revoluto) تعداد زیادی کپسول میکروفن به شکلی هوشمندانه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا با ایجاد مشخصه دریافت دالانی (corridor characteristics) ، کاربرد بسیار مناسبی برای کنفرانس باشند. با استفاده از این فناوری جدید ، محدوده دریافت صدا وسیع تر شده  و در موقعیت نشسته ، ایستاده یا رو به طرفین ، کیفیت صدا یکسان باقی خواهد ماند.
با بکارگیری فناوری بیسیم رولتا (revoluto) در سیستم های کنفرانس بیرداینامیک (Beyerdynamic) ، سخنرانان علاوه بر تمرکز روی موضوع سخنرانی و مخاطبان ، از آزادی حرکت و کیفیت ممتاز صدای خود نیز بهره مند می شوند.

میکروفون های بیرداینامیک

میکروفون های جدید Revoluto از سری Classis RM 30/31 به عنوان میکروفون صدای نصب شده و برای واحدهای میکروفون سیستم کنفرانس Orbis ارائه می شود. میکروفون ها در آلمان تولید می شوند و قبلاً جایزه RedDot Design Award 2015 را دریافت کرده اند.

آرایه های میکروفون که به صورت افقی و عمودی مرتب شده اند ، هم از نظر طراحی و هم از نظر ترازبندی مشخصات راهرو ، که به دلیل وضوح در اینجا به صورت ساده نشان داده شده اند ، متفاوت هستند. بسته به نوع طراحی دلخواه ، آکوستیک اتاق و صدا ، می توان نوع مناسبی را انتخاب کرد و از مزایای فناوری Revoluto به صورت بهینه استفاده کرد.

چیدمان عمودی آرایه میکروفن یک ویژگی راهرو افقی ایجاد می کند. این اجازه می دهد تا حداکثر آزادی حرکت به سمت راست و چپ بدون افت حجم داشته باشد. میرایی به سمت بالا و پایین دریافت سیگنال ها و صداها را از سقف و میز محدود می کند.

ویژگی ها

  • برای کنفرانس های بزرگ بهینه شده است.
  • کنترل حداکثر ۱۵۰ واحد میکروفون در حالت کنفرانس و حداکثر ۴ واحد در حالت میکروفون
  • قابلیت اطمینان عملیاتی به لطف باند سه گانه
  • رابط RS 232
  • ساخت آلمان
وبلاگ صدرا
Sadra

بلندگو ستونی

خرید بلندگوی ستونی بلندگوهای ستونی، بلندگوهایی مستطیل شکل‌اند که اغلب بر روی دیوار، ستون و یا گاهی روی سقف نصب می‌شوند. بلندگو ستونی در دو

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

آشنایی با کالاهای استوک

آشنایی با کالاهای استوک کالای استوک استوک کلمه ای است که در زبان لاتین به اجناسی گفته می شود که در انبار ذخیره می شوند

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

بلندگوی هوشمند

بلندگوی هوشمند بلندگوی هوشمند یک دستگاه پخش صوتی بی سیم و هوشمند است که از چندین نوع اتصال برای عملکردهای اضافی استفاده می کند. بلندگوهای

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

سیستم ترجمه همزمان (تورگاید)

تجهیزات ترجمه و مترجم همزمان ، تورگاید (راهنمای تور) از جمله تجهیزات کنفرانسی می باشد که بعنوان سیستم ترجمه همزمان در سالنهای کنفرانس و آمفی

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

فناوری Revoluto بیرداینامیک

اصل Revoluto اصل بر اساس فناوری آرایه میکروفون ثبت اختراع شده است ، جایی که کپسول های میکروفون در یک ردیف عمودی مرتب می شوند.

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

میکروفون دستی

میکروفون دستی چیست؟ میکروفون های دستی به گونه ای طراحی شده اند که در دست نگه داشته می شوند ، اما می توان آنها را

Read More »
۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه

Sadra

Computer

به صدرا کامپیوتر خوش آمدید