وبکم ونتک HD Webacm

وبکم لاجیتک C270

وبکم لاجیتک C925E

وبکم لاجیتک C925E

بهترین وبکم ۱۰۸۰p با فوکوس اتوماتیک و قیمت مناسب

قیمت ۵/۹۰۰/۰۰۰ تومان

به همراه گارانتی ایران دیجیتال

وبکمی مناسب تجارت و آموزش

هر فرصتی برای تجارت ، آموزش با وب کم Logitech C925e ، با کیفیت HD و مناسب برای محیطی ساده و راحت می شود. پایه محکم و قابل تنظیم ، قابلیت نصب برروی لپ تاپ و مانیتور خارجی را آسان می کند ، در حالی که می تواند در هر زاویه ای فوکوس و تمرکز خود را حفظ نماید. C925e تقریباً با تمام برنامه های نرم افزاری کنفرانس ویدئویی کار می کند ، بنابراین می توانید به سرعت هر جلسه را تنظیم و اجرا کنید.

مناسب برای وب کنفرانس

مناسب برای ویدئو کنفرانس

مناسب برای آموزش مجازی


وقتی نمی توانید حضوری ملاقات کنید ، تجربه مشابهی با وب کم Logitech C925e ایجاد کنید و بهره وری آموزش و تجارت را حفظ کنید. تصویری کامل با کیفیت ۱۰۸۰p با ۳۰ فریم در ثانیه وضوح واقعی را به شما ارائه می دهد.

در هر تماس ویدیویی در هر کجا که هستید ، بهترین زاویه را برای تماس انتخاب کنید. وب کم C925e از زاویه تصویر برداری ۷۸ درجه ای برخوردار است و با استفاده از فناوری RightLight برای بهبود کیفیت بینایی در شرایط کم نور استفاده می کند.

  • مکالمه ویدئویی با کیفیت Full HD 1080p (حداکثر ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ پیکسل) ؛ تماس ویدیویی با کیفیت ۷۲۰p HD (حداکثر ۱۲۸۰ * ۷۲۰ پیکسل)
  • پشتیبانی از H.264 با کدگذاری ویدئویی مقیاس پذیر و رمزگذاری UVC 1.1 برای به حداقل رساندن وابستگی آن به منابع رایانه ای و شبکه
  • میدان دید ۷۸ درجه
  • فناوری رایت لایت برای وضوح در محیط های مختلف روشنایی ، حتی کم نور
  • فوکوس خودکار
  • حریم خصوصی یکپارچه
  • پایه آماده متناسب با لپ تاپ ، LCD یا مانیتور CRT

دوربین

عرض ، طول و عمق:
۲۹ میلی متر ، ۱۲۶ میلی متر ، ۳۲ میلی متر

دوربین به همراه پایه

عرض ، طول و عمق:
۷۳ میلی متر ، ۱۲۶ میلی متر ، ۴۵ میلی متر
وزن با پایه و کابل: ۱۷۰ گرم

سیستم مورد نیاز

ویندوز ۷ یا بالاتر
macOS 10.7 یا بالاتر
SUSE Linux® ۱۱ SP2 (برای Cisco® VXC6215)
درگاه USB 2.0

Vantek HD Webcam

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

Logitech C270

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

Logitech C925e

وب کم C925e از زاویه تصویر برداری ۷۸ درجه ای برخوردار است و با استفاده از فناوری RightLight برای بهبود کیفیت بینایی در شرایط کم نور استفاده می کند