برگزاری وبینار

وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار webinar است. این جلسات که اغلب مربوط به تجارت است ، می تواند برای به اشتراک گذاشتن دانش ، ایده ها و به روزرسانی ها …(ادامه مطلب)

بهترین نرم افزار های ویدیو کنفرانس

نرم افزار ویدیو کنفرانس

نرم افزار ویدیو کنفرانس چیست؟ برای اجرای کنفرانس های زنده می توان از نرم افزار ویدیو کنفرانس توسط کاربران در مکانهای مختلف استفاده کرد که می تواند متن ، صدا و فیلم را منتقل کند. فایده اصلی این است که شما می توانید با کاربران در هر نقطه از جهان ارتباط برقرار کرده و در …(ادامه مطلب)

چگونه ویدئو کنفرانس برگزار کنیم؟

برگزاری ویدئو کنفرانس

چگونه ویدیو کنفرانس برگزار کنیم ؟ برقراری یک ویدئو کنفرانس دیگر یک خبر آینده نگر نیست ، این واقعیت برای بسیاری از مشاغل امروز در سراسر جهان مفید است. تماسهای ویدیویی کارآفرینان و سایر متخصصان را قادر می سازد تا به راحتی در خانه کار کنند ، با همکاران دور دست ، مشتری ها و …(ادامه مطلب)

ویدئو کنفرانس بر بستر اسکایپ

ویدیو کنفرانس اسکایپ

در سال ۲۰۰۳ ، هنگامی که می خواستیم  با دوستان و خانواده خود ارتباط شخصی تری برقرار کنیم یک تماس تلفنی ساده برقرار می کردیم و مکاله  چهره به چهره را در خانه  یا محل کار انجام می دادیم اما این روند با افزایش تکنولوژی ها و مدرن شدن زندگی ها تغییر کرد و این …(ادامه مطلب)

نحوه اجرای کنفرانس و مدیریت آن

مدیریت و اجرای کنفرانس

همایش ها واقعیت زندگی تجاری هستند. مهم نیست که در کدام صنعت کار می کنید ، اجرای کنفرانس و مدیریت آن ها راهی عالی برای یادگیری و بهترین ها در زمینه ارتباط خود با افراد جدید است. اما گاهی اوقات ، مشخص نیست که چگونه می توان از یک کنفرانس حداکثر بهره را گرفت. شاید …(ادامه مطلب)

وب کنفرانس و وبینار و نحوه اجرای آن

وب کنفرانس

کنفرانس وب و وبینار چیست؟ کنفرانس وب به کاربران خود این امکان را می دهد تا جلسات زنده ، کنفرانس ، ارائه و آموزش را با اینترنت به عنوان واسطه برگزار کنند. با استفاده از این سرویس می توانید ارتباطات نقطه به نقطه یا ارتباطات چند مرحله ای را از یک فرستنده به بسیاری از …(ادامه مطلب)

نورپردازی سالن کنفرانس

نورپردازی سالن کنفرانس

نورپردازی بر نحوه دیدن محیط اطراف ما تأثیر می گذارد و بر نحوه تفکر و احساس ما نیز تأثیر می گذارد. تغییرات یکپارچه در روشنایی و رنگ باعث ایجاد احساسات طبیعی می شود. با تنظیمات انعطاف پذیر می توان نورپردازی را با نیازها و حالات مختلف خود تطبیق داد و زندگی و شرایط کاری خود …(ادامه مطلب)

آشنایی با میکروفون یقه ای و کاربرد آن

میکروفون یقه ای

حتما نام میکروفون به گوش شما نیز خورده است و آن را از نزدیک یا به صوت تصویر یا ویدئو و… دیده اید. امروزه میکروفون ها به عنوان وسیله ای برای افزایش صدا شناخته می شود. این دستگاه در واقع یک حسگر است که می تواند امواج صدا را به جریان الکتریسیته تبدیل کند. این وسیله …(ادامه مطلب)

مانیتور آسانسوری و لیفت

مانیتور آسانسوری

مانیتور آسانسوری یا مانیتور لیفت و جمع شونده  مکانیزمی است که به شما این امکان را می دهد تا مانیتور خود را از بالای میز ناپدید کنید و فضای بیشتری برای کار روی میز به دست آورید. این مکانیسم آسانسوری با سیستم محرک موتوری کار می کند و به موتور این امکان را می دهد …(ادامه مطلب)

فلت پنل تلویزیون چیست و چه نقشی دارد؟

فلت پنل تلویزیون

فلت پنل یکی از مهمترین قطعات تلویزیون به شمار می رود، به گونه ای که عملکرد تلویزیون بدون این وسیله غیر ممکن می باشد. فلت در واقع نوعی مدار الکتریکی است که باعث ایجاد صفحه نمایشگر در تصویر می شود. در تلویزیون اصلی ترین و گران ترین بخش پنل یا همان صفحه نمایش است که …(ادامه مطلب)