نکاتی که هنگام خرید صندلی سالن همایش باید بدانیم

صندلی سالن کنفرانس

صندلی سالن همایش باید زیبا، راحت و استاندارد باشد که منجر به جلب رضایتمندی مهمانان در طول همایش شود. یکی از موارد مهمی که در زمان انتخاب صندلی همایش و صندلی کنفرانس باید به آن توجه داشت٬ راحتی میهمانان است. زیرا صندلی ها نباید خیلی نرم باشد که افراد داخل آنها لم بدهند و خواب آلود …(ادامه مطلب)

آشنایی با انواع صفحه نمایش تلویزیون

نمایشگر

با پیشرفت تکنولوژی صفحه نمایش تلویزیون از سیاه و سفید به رنگی تبدیل شده است و ضخامت صفحه تصویر تلویزیون ها بزرگتر و ابعادش کاهش پیدا کرده است و تصاویر با کیفیت و لذت بخش را پخش می کند صفحه نمایش حساسترین و شکننده ترین قسمت تلویزیون است که امکان خوردن اشیا و وارد شدن …(ادامه مطلب)

در مورد سیستم پیجینگ چه می دانید؟

سیستم پیجینگ

سیستم پیجینگ یک تکنولوژی‌های ارتباطی درون سازمانی است که برای نظم بیشتر و ساماندهی کارها برای سازمان‌ها و ارگان‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم برای انواع پیغام های صوتی، زنگ  هشدار، دیجیتالی و پیغام های متنی در فضاهای عمومی و بزرگ قرار گرفته است. در این مطلب سعی بر این شده تا شما را با کاربرد …(ادامه مطلب)

راهنمای خرید دیتا پروژکتور فضای باز

دیتا پروژکتور فضای باز

یکی از تفریحاتی که می توانیم داشته باشیم، این است که همراه دوستان یا خانواده خود به یک فضای باز برویم و با استفاده از دیتا پروژکتور فضای باز به تماشای فیلم، سریال یا … بشینیم! لذت این کار در شب های تابستان که هوای داخل خانه گرم تر است، چند برابر می شود. شما …(ادامه مطلب)

سیستم کنفرانس چیست و چرا به آن نیاز دارید؟

سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس چیست؟ اگر بخواهیم به زبان ساده جواب این سوال را بدهیم، باید بگوییم که منظور از سیستم همان پکیج تجهیزات صوتی و تصویری است که پایه یک سالن کنفرانس و یا سالن همایش را می سازد! در واقع شما هر وقت اراده کنید که یک سالن جلسات، همایش یا کنفرانس داشته باشید، پیش …(ادامه مطلب)

اجاره تجهیزات برای برگزاری سالن همایش و کنفرانس

اجاره تجهیزات سالن همایش

سالن‌های همایش و کنفرانس مکانی برای انجام مذاکرات و جلسات می باشد که با وجود تجهیزات با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا، باعث برگزاری یک جلسه مفید و اثر بخش در ارائه آن خواهد گذاشت. تیم مجرب صدرا کامپیوتر این آمادگی را دارد تا با ارائه مشاوره، تمام نیازهای شما را برای داشتن یک سالن مجهز …(ادامه مطلب)

راهنمای خرید برد هوشمند

خرید برد هوشمند

خرید برد هوشمند ، امروزه می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند در کلاسهای درسی باشد، این بردهای هوشمند کمک به یادگیری و مشارکت بیشتر دانش آموزان در کلاس است. به طوری که بیشتر تولید کنندگان نرم افزارهای آموزشی و محتوای درسی، برنامه ریزی خود را بر پایه این بردهای  تعاملی بنا کرده اند، در …(ادامه مطلب)

بهترین خرید باکس ماینر در سال ۲۰۲۰

خرید باکس ماینر

  باکس ماینری دستگاه بسیار پرکاربرد و مفید برای استفاده از کنترل صدا در ماینرها می باشد. صدای بلند فن های ماینر نه تنها باعث ایجاد اختلال در خواب بلکه باعث بروز مشکلات روحی و جسمی جدی نیز می‏ شود. همچنین ایجاد مزاحمت برای همسایه‏ ها و اعضای خانواده از دیگر مواردی است که اهمیت …(ادامه مطلب)

اهمیت نورپردازی در سالن همایش

نورپردازی سالن همایش

امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی، سالن های کنفرانس و همایش از شکل سنتی خود خارج شده و به سمت سیستم دیجیتال و کنترل مرکزی روی آورده اند.در اتاق های کنفرانس هر مقدار نورپردازی از کیفیت بهتری برخوردار باشد افراد حاضر در سالن تصویر واضح در سخنران را مشاهده می کنند که باعث درک بیشتر …(ادامه مطلب)

بهترین خدمات برای تعمیر پروژکتور در مشهد

تعمیر پروژکتور

معرفی تعمیرات ویدئو  پروژکتور تعمیر پروژکتور و بررسی همه ی معایب آن را به دست کارشناسان ما بسپارید . ما با بهره مندی از اعضای کاردان و مجرب در این زمینه سعی داریم با ارائه ی بهترین خدمات در خدمت شما باشیم. زمانی که از تعمیرات حرفه ای بهره مند نباشید می توانید به راحتی …(ادامه مطلب)