اهمیت نورپردازی در سالن همایش

نورپردازی سالن همایش

امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی، سالن های کنفرانس و همایش از شکل سنتی خود خارج شده و به سمت سیستم دیجیتال و کنترل مرکزی روی آورده اند.در اتاق های کنفرانس هر مقدار نورپردازی از کیفیت بهتری برخوردار باشد افراد حاضر در سالن تصویر واضح در سخنران را مشاهده می کنند که باعث درک بیشتر …(ادامه مطلب)

بهترین خدمات برای تعمیر پروژکتور در مشهد

تعمیر پروژکتور

معرفی تعمیرات ویدئو  پروژکتور تعمیر پروژکتور و بررسی همه ی معایب آن را به دست کارشناسان ما بسپارید . ما با بهره مندی از اعضای کاردان و مجرب در این زمینه سعی داریم با ارائه ی بهترین خدمات در خدمت شما باشیم. زمانی که از تعمیرات حرفه ای بهره مند نباشید می توانید به راحتی …(ادامه مطلب)

تعمیر کار سیار تلویزیون سونی و پاناسونیک

تعمیرات تلویزیون

همواره ممکن است پس از گذشت زمانی یا بر اثر ضربه و آسیب، تلویزیون شما دچار مشکلات کوچک یا بزرگی شود. به منظور اینکه تمامی آسیبها و خرابی های تلویزیون به سرعت و با کیفیت و ضمانت رفع شود، نمایندگی ها با کمک متخصصان خود در نمایندگی یا به صورت تعمیرکار سیار تلویزیون به شما …(ادامه مطلب)

راهنمای بهترین دیتا پروژکتور لیزری

دیتا پروژکتور لیزری

دیتا پروژکتور لیزری دستگاهی است برای دریافت سیگنال های ویدوئی که تصاویر را با استفاده از یک لنز بر روی صفحه نمایش پخش می کند و نمایش تصویر را در بهترین حالت ممکن انجام می دهد. در این مطلب سعی بر این شده تا دیتا پروژکتور لیزری را به طور کامل به شما معرفی کنیم.  پس …(ادامه مطلب)

مراحل و چگونگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیرات-تلویزیون-مشهد

تلویزیون سامسونگ مانند هر تلویزیون دیگری دارای اجزا و قطعاتی ست که ممکن است به مرور زمان دچار مشکل شوند. جدی ترین مشکلات نیز مربوط به خاموش و روشن شدن تلویزیون است. تعمیر تلویزیون سامسونگ باید توسط کارشناسان و خود نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ انجام شود. تعمیر تلویزیون سامسونگ و ال سی دی آن بسیاری …(ادامه مطلب)

تعمیر تلویزیون ال جی و هزینه آن

تعمیر تلویزیون ال جی

تلویزیون شما ممکن است به هر دلیلی دچار مشکل شده باشد  و به طور ناگهانی شما را از تماشای برنامه های مورد علاقه تان باز دارد.  اگر تلوزیون گارانتی داشته باشد میتوانید بدون هیچ مشکلی  و به راحتی برای تعمیر تلویزیون در مشهد  به نمایندگی تعمیر تلویزیون  LG  مراجعه کنید تا به سرعت مشکل را …(ادامه مطلب)

راهنمای خرید بهترین مینی نوت بوک در سال (۲۰۲۰)

مینی نوت بوک

امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی و وسایل هوشمند اکثر مردم به وسیله های الکترونیکی نیاز دارند. مینی نوت بوک نوع خاصی از لپ تاپ می باشد که جهت انجام کارهای روزمره مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب سعی بر این شده تا مینی نت بوک را به طور کامل به شما معرفی کنیم …(ادامه مطلب)

تعمیرات دیتا پروژکتور در تجهیز سالن کنفرانس و همایش توسط نمایندگی رسمی

تعمیر-دیتا-پروژکتور

تعمیرات دیتا پروژکتور مشهد: دیتا پروژکتور یکی از تجهیزاتی است که این روزها در اکثر اتاق جلسات و سالن کنفرانس وجود دارد از همین رو تعمیر صحیح و اصولی آن در سریع ترین زمان ممکن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما هر نوع خدمتی که مربوط به تعمیر دیتا پروژکتور باشد از جمله موارد …(ادامه مطلب)

تعمیرات دیتا پروژکتور

تعمیر-دیتا-پروژکتور

تعمیرات دیتا پروژکتور مشهد : دیتا پروژکتور یکی از تجهیزاتی است که این روزها در اکثر اتاق جلسات و سالن کنفرانس وجود دارد از همین رو تعمیر صحیح و اصولی آن در سریع ترین زمان ممکن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما هر نوع خدمتی که مربوط به تعمیر دیتا پروژکتور باشد از جمله …(ادامه مطلب)

آموزش ساخت اتاق اکوستیک | نکات ضروری اکوستیک کردن اتاق

آموزش ساخت اتاق اکوستیک | نکات ضروری اکوستیک کردن اتاق

عده زیادی از افراد به موسیقی و خوانندگی علاقه دارند و به تعداد این افراد روز به روز افزوده می‌شود. همچنین عده‌ای به دلیل شغلشان نیاز به اتاق اکوستیک دارند. در حال حاضر تعداد زیادی از افراد مستعد و توانمند به دلیل نداشتن فضا و شرایط مناسب برای ضبط صدا و محلی برای تمرین از …(ادامه مطلب)