آشنایی با سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس مجموعه ای از تجهیزات کنفرانس شامل میکروفون کنفرانسی ، بلندگو سالنی ، آمپلی فایرها ، میکسرهای صوت و …می باشند که بدون توجه به اندازه اتاق ، برای برقراری ارتباط راحت بین اعضای و رویدادهای مختلف طراحی می شوند. سیستم کنفرانس نیز سیستم گفتگو یا سیستم کنگره هم نامیده می شود. قابلیت های …(ادامه مطلب)

استاندارد های اتاق ویدئو کنفرانس چیست؟

استاندارد اتاق ویدئو کنفرانس

نکات زیر برای اهداف مختلفی از استاندارد های اتاق ویدئو کنفرانس استفاده می شوند. تمام ساخت و سازها برای استاندارد سازی و تجهیز اتاق ویدئو کنفرانس در زیر مشخص شده است. درصد قابل توجهی از سالن های کنفرانس حاوی تجهیزات ویدئو کنفرانس و یا ویدئو پروژکتور و صقحه نمایش هومشند هستند. آن دسته از اتاق …(ادامه مطلب)

مولفه های ویژه تجهیزات صوتی و تصویری تجهیز سالن کنفرانس

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس

از دفتر کاری ما گرفته تا اتاق کنفرانس ، نحوه کار ما با سرعتی زیادی تغییر می کند همچنین تجهیزات صوتی برای برگذاری یک جلسه به شدت قابل اهمیت می شود. بیشتر شرکت ها به کارمندان این امکان را می دهند تا از راه دور به صورت نیمه وقت کار کنند تا بتوانند رفت و آمد …(ادامه مطلب)

تجهیزات و امکانات مورد نیاز سالن کنفرانس

امکانات سالن کنفرانس

اگر کلیه امکانات و تجهیزات سالن کنفرانس را داشته باشید ، برگزاری کنفرانس شاید چندان چالش برانگیز به نظر نرسد. ممکن است شما با کار خسته کننده برنامه ریزی رویدادهای شرکتی و انتخاب مکان روبرو شوید ، اما روند برنامه ریزی به اینجا ختم نمی شود. جنبه های زیادی وجود دارد که باید آنها را …(ادامه مطلب)

تفاوت بین ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس

تفاوت وب کنفرانس و ویدئو کنفرانس

بسیاری از افراد درباره تفاوت ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس از ما سؤال می کنند. این مقاله با هدف از بین بردن هرگونه سردرگمی و کمک به شما در تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین ، برای شغل شما انجام می شود. همه اشکال وب کنفرانس و ویدئو کنفرانس شامل یک ارتباط صوتی و تصویری …(ادامه مطلب)

برگزاری وبینار

وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار webinar است. این جلسات که اغلب مربوط به تجارت است ، می تواند برای به اشتراک گذاشتن دانش ، ایده ها و به روزرسانی ها …(ادامه مطلب)

بهترین نرم افزار های ویدیو کنفرانس

نرم افزار ویدیو کنفرانس

نرم افزار ویدیو کنفرانس چیست؟ برای اجرای کنفرانس های زنده می توان از نرم افزار ویدیو کنفرانس توسط کاربران در مکانهای مختلف استفاده کرد که می تواند متن ، صدا و فیلم را منتقل کند. فایده اصلی این است که شما می توانید با کاربران در هر نقطه از جهان ارتباط برقرار کرده و در …(ادامه مطلب)

چگونه ویدئو کنفرانس برگزار کنیم؟

برگزاری ویدئو کنفرانس

چگونه ویدیو کنفرانس برگزار کنیم ؟ برقراری یک ویدئو کنفرانس دیگر یک خبر آینده نگر نیست ، این واقعیت برای بسیاری از مشاغل امروز در سراسر جهان مفید است. تماسهای ویدیویی کارآفرینان و سایر متخصصان را قادر می سازد تا به راحتی در خانه کار کنند ، با همکاران دور دست ، مشتری ها و …(ادامه مطلب)

ویدئو کنفرانس بر بستر اسکایپ

ویدیو کنفرانس اسکایپ

در سال ۲۰۰۳ ، هنگامی که می خواستیم  با دوستان و خانواده خود ارتباط شخصی تری برقرار کنیم یک تماس تلفنی ساده برقرار می کردیم و مکاله  چهره به چهره را در خانه  یا محل کار انجام می دادیم اما این روند با افزایش تکنولوژی ها و مدرن شدن زندگی ها تغییر کرد و این …(ادامه مطلب)

نحوه اجرای کنفرانس و مدیریت آن

مدیریت و اجرای کنفرانس

همایش ها واقعیت زندگی تجاری هستند. مهم نیست که در کدام صنعت کار می کنید ، اجرای کنفرانس و مدیریت آن ها راهی عالی برای یادگیری و بهترین ها در زمینه ارتباط خود با افراد جدید است. اما گاهی اوقات ، مشخص نیست که چگونه می توان از یک کنفرانس حداکثر بهره را گرفت. شاید …(ادامه مطلب)