اتاق کنفرانس یا سالن کنفرانس مکانی برای ارائه دادن مطالب در حوزه های گوناگون می باشد. تجهیزات صوت سالن کنفرانس شامل موارد زیادی می باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از سیستم های صوتی، دوربین های موجود، نمایشگر های اتاق کنفرانس ، بلندگو سالن کنفرانس و … می باشند.

تجهیز سالن کنفرانس از مهم ترین مسائل به سالن کنفرانس می باشد. قیمت تجهیزات صوت سالن کنفرانس به کیفیت تجهیزات و به روز بودن آن ها وابسته می باشد. برند های متفاوتی برای تجهیزات صوت اتاق کنفرانس وجود دارد که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارد. برخی از این برند ها را برای شما معرفی می کنیم. سیستم کنفرانس بوش، سیستم کنفرانس سی اند دی، سیستم کنفرانس زیکو، سیستم کنفرانس تلویک، سیستم کنفرانس دی اند دی و … قیمت های متفاوتی نسبت به یک دیگر دارند.

کامپیوتر صدرا با تجهیز سالن کنفرانس مشهد یکی از قوی ترین شرکت ها در این حوزه بوده و بهترین و قوی ترین سالن  کنفرانس مشهد را راه اندازی و اجرا کرده است. این اتاق کنفرانس که در شهر مشهد وجود دارد، تجهیزات پیشرفته ای در خود دارد که همین امر باعث شده است تا افراد بتوانند مطالب خود را به خوبی ارائه دهند.

تجهیز سالن کنفرانس ثامن ارتباط
هوراند در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
صامع در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
چیرمن در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
سنی در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
اپسن در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
پاناسونیک در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
یاماها در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
ویژن در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
بوش در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
جی تی اس در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
ان ای سی در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
پرو در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
بهرینگر در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
سامسونگ در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
داینا در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
میکروفن کنفرانس

میکروفون کنفرانس

اولـین و اصـلی ترین قسمت از تجهیز سالن کنفرانس و همایش میکروفون کنفرانس مـی باشد. این میکروفون کنفرانسی کیـفیـت و زیـبایی سالن شما را به حـضار و شـرکـت کـنندگـان می رسانند. در نـتـیجه بـاید در انتخاب میکروفون کنفرانس خود با تـوجه به شـرایط و محیط خود بیشترین دقت را در هنگام انتخاب به عمل آورید. تیم بررسی و تجهیز صدرا این موضوع را با بیشترین دقت به انجام می رسـاند. برای کسب اطلاعات بیشتر با انواع میکروفون کنفرانس و انواع مدل های مختلف به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بلندگو سالن کنفرانس

کـیفیـت صـدا و نـرمی صدا شما از مـیکروفون زمـانی معلوم و گویا می شود که از بـلندگو سالن کنفرانس با کیفیت بالا و خروجی بالا استفاده شود تا خروجی صدا میکروفون های شـما به بهـترین نحو صورت گیرد. در نتیجه دومین قدم و دومین دقت شما در انتخاب تجهیز سالن کنفرانس و همایش باید انتخاب اسپیکر و بلندگو سالن کنفرانس باشد که جوابگو و پاسخگو سالن کنفرانس شما باشد تا به بهترین نحو و بدون هر گونه نویز و صدای اضافی ، نیاز سالن شما را برآورد سازد. بازهم تیم بررسی و تجهیز صدرا متناسب با محیط و فضای شما بهترین گزینه هارا در اختیار شما می گذارد. برای کسب اطلاع بیشتر با انواع بلندگو سالن کنفرانسو اسپیکر ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

بلندگو سالن کنفرانس
سیستم تصویر برداری کنفرانس

سیستم تصویر برداری

یکی از تجهیز سالن کنفرانس و همایش سیستم تصویربرداری است. تـصویر بـرداری از سـالن و جـلسات شما امری مهم و ضروری می باشد که باید در اولـویـت های تـجـهیز سالن شما قرار گیرد. امـروزه از دوربین هایی با کیفیت بالا به صورت اتـوتـرکینگ در سالن های کنفرانس استفاده می شود تا تصویر برداری از سالن شما و جلسات شما به بهترین نحو امکان پذیر باشد. در صورتی که نسبت به این سیستم اطلاعات جامع و کاملی ندارید پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس، که بلندگو سالن کنفرانس یکی از مهم ترین تجهیزات در آن می باشد. بلندگو سالن کنفرانس باید متناسب با اندازه ی سالن انتخاب می شود. برای پخش شدن بهتر صدای ارائه دهنده باید از سیستم های مناسب صوتی و بلندگو سالن کنفرانس مناسب استفاده کرد. وضوح صدا که به سیستم های صوتی جانبی وابسته می باشد، برای بهتر شنیده شدن صدا بسیار مهم می باشد. این سیستم های صوتی شامل اجزای مختلفی می باشند که به صورت زیر می باشد. میکروفن بی سیم، بلندگو سالن کنفرانس ، میکسر تنظیم کننده، آمپلی فایر تقویت کننده صدا و … از اجزای این سیستم ها می باشند. میکروفن بی سیم برای کسانی مناسب است که به کنسول های رومیزی دسترسی ندارند.

نمایشگر ها

نمایشگرهای اتاق کنفرانس

بررسی انواع نمایشگرهای مورد استفاده در سالن

میکسر ، رک صوتی

میکسر رک صوتی سالن کنفرانس

بررسی انواع میکسرها مورد استفاده در سالن

ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس

بررسی انواع ویدئو پروژکتورر ها مورد استفاده در سالن

طراحی سالن های خود را به ما بسپارید

سپاس گذاریم از اینکه ما را دنبال می کنید
صدا و سیمای خراسان رضوی تجهیز سالن کنفرانس و همایش
موسسه تحقیقات واکسن
استان قدس رضوی در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
پارک علم و فناوری در تجهیز سالن کنفرانس و همایش
سازمان صنایع
بانک آینده
سازمان فرهنگی کشور
سینما پردیس اطلس
دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
شرکت مخابرات ایران
دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
دانشگاه فردوسی مشهد
هواپیمایی چمهوری اسلامی
راه آهن جمهوری اسلامی
تجهیزات سالن کنفرانس بانک پاسارگاد
بانک مهر اقتصاد
وزارت کشور استانداری خراسان رضوی
شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی
اتاق بازرگانی صنایع

مهم ترین تجهیزات اتاق کنفرانس

تجهیزات متنوعی در اتاق کنفرانس وجود دارد که به روز بودن و با کیفیت بودن آن ها در ارائه مطالب  بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. به همین سبب به هر میزان که اتاق کنفرانس تجهیزات بهتری داشته باشد. ارائه مطالب در آن به صورت بهتری انجام می شود و تمام افراد اعم از ارائه دهنده و شنونده رضایت بیشتری از آن دارند. به طور مثال می توان گفت که تجهیز سالن کنفرانس مشهد به خوبی انجام شده است. این تجهیزات می تواند شامل موارد زیر باشد.

سیستم های صوتی اتاق کنفرانس

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس، یکی از مهم ترین تجهیزات در آن می باشد. سیستم صوتی متناسب با اندازه ی سالن انتخاب می شود. برای پخش شدن بهتر صدای ارائه دهنده باید از سیستم های مناسب صوتی استفاده کرد.

سیستم های صوتی اتاق کنفرانس

دوربین های اتاق کنفرانس

برای ضبط کردن تصاویر بهتر است از دوربین های مجهز و پیشرفته استفاده شود. این دوربین های مخصوص می توانند بر روی پایه های ثابتی قرار بگیرند و به صورت خودکار تصاویر مربوطه را ضبط کنند. باید متذکر شد که این دوربین ها می توانند علاوه بر پخش تصاویر بر روی نمایشگر ها، آن ها را نیز ضبط کنند.

دوربین های اتاق کنفرانس

نمایشگر اتاق کنفرانس

یکی دیگر از تجهیزات سالن کنفرانس، نمایشگر این اتاق می باشد.  این وسیله یکی از اصلی ترین تجهیزات می باشد که وجود آن بسیار ضروری است. از نمایشگر سالن کنفرانس می توان برای ویدئو کنفرانس و یا نمایش مطالب استفاده کرد. هرچه نمایشگر شما بزرگتر باشد، تصاویر شما بهتر و با کیفیت بیشتری نمایش داده می شود.

نمایشگر اتاق کنفرانس

سیستم کنفرانس صوتی

سـیستم کـنفرانس صوتی در تجهیز سالن همایش و کنفرانس ، مجموعه تجهیزات صـوتی است که عـلاوه بر مـیـکروفون‌‌‌های مـعـمولی امـکان مـشارکت در یک بحث جمعی، ترجمه همزمان و… را به تمامی حضار می‌دهد.

  • امکان رای‌گیری از حضار
  • امـکان شـناسایی حضار
  • امـکـان تـرجمه همزمان
  • امـکان اتـصال به ویـدئو کــنفرانس
  • نمایش تصویر سخنران در نمایشگر‌ها
  • امکان پخش صـدای همزمان در بخش‌های دیگر
  • ضـبط صـدا و تصویر و امکان به اشـتراک‌گـذاری اسناد
سیستم کنفرانس صوتی

تـــــمـــاس بــــا مـــــا

Share on telegram
SADRA_IT
Share on whatsapp
SADRA_IT
Share on pocket
Pocket
تماس با ما
سیستم در سالن کنفرانس
تجهیزات در سیستم کنفرانس

همچنان همگام شما هستیم

شـرکت صـدرا ایـرانیان با استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در تجهیز سالن همایش و کنفرانس همواره در تلاش بوده هـم قـدم فـناوری های جدید و مدرن باشد. در صـورتی کـه با مراجـعه به مطالب درج شده در این صفحه همچنان سوالات متفاوتی در ذهن شما می باشد کـه جـواب مـحکمی بـرای آن ها پیدا نکرده اید حـتـما درخـواسـت مـا را قـبول کرده و در اولـین فـرصت با ما تماس بگیرید تا توانسته باشیم نیاز شما را به بهترین نحو رفع نماییم.

بازدیدها: ۲۸۴