تجهیزات سالن کنفرانس

05137024

شرکت اپسون اعلام کرد که ۹۰ میلیون پنل LCD برای تولید پروژکتورهای جدید، دریافت کرده است

شرکت اپسون امروز اعلام کرد که در بخش پروژکتور خود به نقطه ی عطف جدیدی دست پیدا کرده است. این کمپانی اعلام کرد که بیش از ۹۰ میلیون پنل های کریستال مایع پلی سیلیکن TFT با درجه حرارت بالا را برای پروژکتورهای ۳LCD به کارخانه های خود انتقال داده است. این مقدار پنل LCD برای ساخت بیش از ۳۰ میلیون ویدئو پروژکتور کافی است. بیش از دو دهه اپسون تامین کننده ی برتر صفحه های نمایش LCD بوده است.

اخیراً، تقاضا برای پروژکتورهای ۳LCD از سینماهای خانگی تا کلاس های درسی گسترش یافته است. اپسون همچنین نخستین شرکتی بود که تکنولوژی ۳LCD را وارد صنعت سه بعدی کرد. کمپانی اپسون به طور مداوم برای توسعه ی محصولات پیشروی پنل های HTPS تلاش کرده است،” نوبویوکی شیموتومه معاون مدیر ارشد اجرایی بخش عملیات محصولات بصری اپسون ادامه داد: “اپسون واحد HTPS خود را با استفاده از پنل هایی که به روشنایی رنگ فوق العاده، ایجاد تصاویر با جزئیات بالا، بهره وری انرژی و اعتبار پروژکتورهای ۳LCD کمک می کنند، گسترش و افزایش خواهد داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه