تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

hghghghfhfgh

تخته لمسی الکترونیکی یا برد هوشمند چیست ؟

دنیای تکنولوژی هر روزه در حال اختراع دستگاه های تاثیرگذار و هوشیار است تا کارهای بیشتری را در فضای کمتر به انجام برسانیم. اکنون ابزارهای بزرگ و قدیمی با گجت هایی جدید و کوچک جایگزین شده اند که نه تنها وظیفه اصلی خود را به بهترین شکل انجام می دهند بلکه به نوعی چندکاره محسوب می شوند. تکنولوژی مدرن تخته های سیاه و گچ را با بردها و قلم هوشمند جایگزین کرده است.

این برد های هوشمند به عنوان صفحات لمسی کار می کنند و ماژیک های وایت برد معمولی را با قلم های هوشمند جایگزین می کند. این بردها همانند یک کامپیوتر معمولی بر پایه برنامه های ویندوز و لینوکس عمل می کنند.

برخلاف وایت بردهای ساده رایج، برد هوشمند دارای ویژگی های توسعه یافته ای نظیر ارائه تسهیلات برای تعامل با فن آوری های دیگر نظیر اسکرین پروژکتورها، کامپیوترها، لپ تاپ ها و غیره است. بنابراین یک برد هوشمند نه تنها ارائه های عالی را به نمایش در می آورد بلکه چندین کار دیگر نظیر پخش کلیپ های چندرسانه ای، ویدئو کنفرانس، آموزش، معرفی و غیره را نیز ممکن میکند.

ultimate-guide-board

کیت های هوشمند قابل حمل و پروژکتورهای چند رسانه ای

کیت های هوشمند یا بردهای هوشمند قابل حمل از محبوبیت بسیار زیادی در موسسات آموزشی و سازمان های بزرگ تر برخوردارند. این کیت ها در مدلهای مختلفی بر اساس نیاز بازار عرضه می شوند و هر کدام قابلیت های ویژه ی خود را دارند. وظیفه کیت هوشمند این است که یک وایت برد معمولی را تبدیل به یک برد لمسی هوشمند بکند.

صفحات لمسی به طور کلی در جلب توجه دانش آموزان بسیار عالی عمل می کنند. مباحثی که از طریق  برد های هوشمند تدریس می شوند کاملا جذاب و قابل درک هستند و بدین ترتیب حتی معلمین نیز تا حد بسیار زیادی از این مزایا بهره می برند.

معلمین می توانند مطالب را در قالب یک فایل ذخیره کنند و آن را در مقابل چشم چندین دانش آموز ارائه دهند.

ارائه های خود را جذاب تر کنید

بردهای هوشمند همچنین دنیای کسب و کار را به طرق مختلف توسعه داده اند. قبل از معرفی یک محصول جدید در کمپانی می توان از طریق این بردها تمام جوانب آن محصول خاص را بصورت ارائه به کارمندان و کارشناسان نمایش داد.

این عمل به سایر اعضای کمپانی کمک می کند تا درک بهتری از آن محصول داشته باشند و همچنین امکان ایجاد ارتباطات بهتر از طریق ویدئو کنفرانس را نیز فراهم می کند. و بدین ترتیب حتی کارمندانی که در آن لحظه حضور ندارند نیز می توانند از جلسه معرفی استفاده کنند.

بازدیدها: ۱۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه