ارائه ی سری پروژکتورهای با روشنایی فوق العاده بالا توسط بنکیو

شرکت بنکیو، سازنده ی پروژکتورهای مختلف خط تولید سری پروژکتورهای با روشنایی فوق العاده بالا که دارای تکنولوژی SmartEcoTM می باشند را راه اندازی کرد. این سری که متشکل از چهار مدل جدید MS504، MS505، MS521P و MX522P می باشد برای فضاهای کوچک و متوسط طراحی شده اند.

benq-lunches-new-projector-1_1

 کیفیت این سری پروژکتورهای با روشنایی فوق العاده بالای بنکیو با کمک تصاویر رنگی با کیفیت عالی و ۱۰ هزار ساعت طول عمر لامپ در محیط های خانگی، آموزشی و شرکتی بسیار افزایش یافته است.

 هر کدام از این پروژکتورها دارای نسبت کنتراست بالای ۱۳۰۰۰:۱ بوده و تصاویر تولیدی آن ها بیش از ۱ میلیارد رنگ را ارائه می کنند که با استفاده ی طولانی مدت از پروژکتور هیچ گونه افت و کاهش میزان رنگی به وجود نمی آید.

“راجیو سینگ”، مدیرعامل بنکیو هندوستان به هزینه های پایین نگهداری و کیفیت تصاویر بالای این سری اشاره می کند. وی می گوید: همراه با این سری جدید گارانتی ۲ ساله در مورد پروژکتور و ۶ ماهه یا ۵۰۰ ساعته برای لامپ ارائه می شود تا مشتریان بتوانند با خیالی آسوده این پروژکتورها را خریداری نمایند.

 برای استفاده ی سه بعدی، پروژکتور های MS521P و MX522P دارای قابلیت پشتیبانی از مطالب بلوری سه بعدی با استفاده از کابل HDMI می باشند در حالی که پروژکتورهای MS504 و MS505 با ارائه ی مطالب سه بعدی با تکنولوژی استروسکوپیک، برای استفاده های آموزشی و تجاری بسیار مناسب می باشند.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *