تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

نصب ویدئو پروژکتور به سقف

برای نصب ویدئو پروژکتور به سقف ابتدا باید اندازه تصویری که لازم داریم را مشخص کنیم. مثلا یک تصویر ۷۰ اینچ که برای مدارس مناسب است ابعادی در حدود ۱٫۱ در ۱٫۴ متر دارد. بعد از اینکه جای تصویر را روی دیوار مشخص کردیم باید به مدل ویدئو پروژکتور نگاه کنیم که از چه فاصله ای قابلیت نمایش ۷۰ اینچ را دارد ؟

اکثر ویدئو پروژکتور های آموزشی از فاصله حدود ۳ متر تصویری به اندازه ۷۰ اینچ را نمایش میدهند. پس با فاصله ای در حدود سه متر از دیوار باید ویدئو پروژکتور را به سقف متصل کرد. برای اتصال ویدئو پروژکتور به سقف باید از پایه های مخصوص به اینکار استفاده کرد. همه پروژکتور ها در پنل پشتی جای پیچ دارند.

پایه های مخصوص اتصال پروژکتور به سقف از دو طرف امکان پیچ شدن دارند. از یک طرف به دیوار و از طرف دیگر به پروژکتور. در تصاویر زیر نمونه اتصال پروژکتور به سقف به وسیله پایه را مشاهده میکنید.

همانطور که در تصویر مشخص است اکثر پایه ها امکان تنظیم ارتفاع نیز دارند.

mount-projector

mount-video-projector-ceiling-2

mount-video-projector-ceiling-1

mount-video-projector-ceiling-3

لازم به ذکر است چون برای اتصال ویدئو پروژکتور باید آن را برعکس کنید تصویر نمایش داده شده رو پرده نمایش یا برد نیز برعکس است. برای حل این مشکل مطلب زیر را مطالعه کنید :

 چگونه تصویر ویدئو پروژکتور را برعکس کنیم ؟

بازدیدها: ۱۶۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه