تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

محققان در حال ساخت (Penbook) ها هستند

تقریبا همه ی ما در حین پر کردن فرم های پزشکی دچار اشتباه شده ایم. ولی استفاده از خودکار و کاغذ امکان تصحیح این اشتباهات را نمی دهد. این موضوع محققان دانشگاه آلم را بر آن داشت تا پروژه ی جدیدی به نام Penbook را بسازند. این دستگاه از یک تبلت، یک گوشی موبایل و یک پروژکتور جیبی به منظور ایجاد راهی برای نوشتن روی کاغذ به صورت دیجیتال استفاده می کند.

این دستگاه شامل  صفحه ی نمایش کاغذی هست که کاربرها از یک قلم دیجیتال برای نوشتن روی آن استفاده می کنند. یک پروژکتور جیبی در بالای صفحه ی نمایش تبلت تعبیه شده است که هر چیزی را کاربر بر روی صفحه ی تبلت می نویسد را  به روی صفحه ی اصلی ارسال می کند. کاربر می تواند بدون هیچ دردسری  تصمیم بگیرد که نوشته را  ذخیره کند، تصحیح کند یا پاک کند. تبلت به یک موبایل مخفی متصل می باشد که به دستگاه اجازه می دهد تا با اتصال به اینترنت یا یک شبکه فرم های صحیح را بدست آورد. هیچ قولی در مورد به مرحله ی تولید رسیدن این دستگاه داده نشده است، ولی اگر این اتفاق بیفتد  در زمینه ی پزشکی بسیار مفید خواهد بود.

Penbook

بازدیدها: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه