با پروژکتور نواختن پیانو را یاد بگیرید!

اگرتاکنون در یادگیری پیانو مشکل داشته اید، پس حتما این محصول جدید که توسط موسیقی دان ها و محققان دانشگاه آلم در آلمان طراحی شده است نظر شما را جلب خواهد کرد. سیستم تقویت ساز (پیانو) ، پیانو را به نسخه ی واقعی گیتار هیرو تبدیل می کند. پروژکتور کلید هایی را که نوازنده ی پیانو باید بزند را همزمان که به عنوان بلوک های حرکتی نمایان می شوند روشن می کند.

وقتی که نوازنده کلیدی را به اشتباه می فشارد سیستم کلید مورد نظر را به رنگ قرمز در می آورد تا نوازنده ی متوجه اشتباه خود بشود.

سه حالت برای پیانو وجود دارد. اولین مورد حالت گوش دادن است که پیانو آهنگ را برای نوازنده پخش می کند. حالت بعدی به نوازنده اجازه می دهد تا آهنگ را در سرعت دلخواه خود اجرا کنند و بلوک های حرکتی تا وقتی که نوازنده کلید درست را فشار ندهد به نمایش در نمی آیند. و در آخر، پیانو آهنگ را با سرعت عادی خود پخش می کند که همزمان باید نوازنده بتواند آهنگ را با همان سرعت بنوازد. نوازنده ها حتی می توانند آهنگ را بعداً با آهنگ اصلی مقایسه کنند.

عملکرد این پروژکتور آموزشی تا حدی در عکس زیر مشخص است. با این حال برای مشاهده ویدئو کامل کار با این ویدئو پروژکتور اینجا را کلیک کنید.

piano-projector-41254

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *