تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

ویدئو پروژکتور کانن WX6000 Pro


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور کانن WX6000 Pro :

  • کانن WX6000 یک پروژکتور با کیفیت بالای مولتی مدیا با رزولوشن (WXGA+ (1440 x 900 می باشد که با استفاده از تکنولوژی LCoS کانن و لنزهای اصلی قابل تعویض آن تصاویر با وضوح فوق العاده و بسیار غنی را ارائه می نماید.

 این پروژکتور همچنین روشنایی معادل ۵۷۰۰ لومن دارد که در این زمینه پیشتاز رده ی پروژکتورهای WXGA می باشد. نگهداری و نصب آن بسیار آسان بوده و تعویض لنز مکانیکی آن در هر دو جهت عمودی و افقی عمل می کند. گزینه ی کنترل از راه دور با سیم آن  امکان استفاده از ویدئو پروژکتور  WX6000 در مواقعی که وجود برخی موانع خط دید مستقیم بین اپراتور و پروژکتور مسدود می کند را فراهم می نماید.

سایر ویژگی های این پروژکتور  با رزولوشن بالا شامل یک ورودی HDMI (نسخه ی ۱٫۳ Deep Color) برای ارائه ی تصاویر با کیفیت بالای دیجیتال، و همچنین یک اتصال شبکه ی داخلی (RJ-45) به منظور بهره برداری از امکانات شبکه می باشد. فضای رنگی گسترده ی پروژکتور و اپتیک های پیشرفته ی آن بدین معنی می باشند که ۵۷۰۰ لومن روشنایی ویدئو پروژکتور WX6000 تصاویر با وضوح فوق العاده و درخشان را تولید خواهد کرد و مشکلاتی مانند نیاز به لومن های بیشتر برای جبران افت روشنایی که در لنزهای پرتاب بلند دیده می شود وجود نخواهد داشت. بازدهی و راندمان این پروژکتور نیز بسیار بالا بوده و فقط ۰٫۰۷۶۳ وات به ازای هر لومن برق مصرف می کند.

پروژکتور کانن WX6000 یک انتخاب عالی برای نصب در شرکت ها یا موسسات آموزشی می باشد، مخصوصا در اتاق های بزرگ که بالاترین سطوح جزئیات و کنتراست تصاویر باید دیده شوند. این پروژکتور عملکردی قوی در بازتولید تصاویر با رزولوشن بالا و نسبت ابعاد ۱۶:۱۰ ارائه می نماید. با عدم استفاده از هیچ عنصر آلی دو قطبی سازی در موتور اپتیکال AISYS 4.1، پروژکتور  WX6000 برای استفاده به مدت طولانی در صورت نیاز نیز مناسب می باشد.

بازدیدها: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه