تجهیزات سالن کنفرانس

05137024

پروژکتور EPSON-EB-X18


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور EPSON-EB-X18:

  • تکنولوژی : ۳LCD
  • روشنایی : ۳۰۰۰لومن
  • رزولوشن : ۷۶۸*۱۰۲۴
  • عمر لامپ : ۶۰۰۰ ساعت
  • کنتراست : ۱:۱۰۰۰۰۰

پروژکتور EPSON-EB-X18 با تکنولوژی ساخت تصویر ۳LCD کار می کند و رزولوشن تصویر XGA یا ۷۶۸×۱۰۲۴ می باشد. قابلیت بزرگنمایی اپتیکال این پروژکتور ۱٫۲x است. شدت روشنایی لامپ این پروژکتور معادل ۳۰۰۰ انسی لومن است که روشنایی مطلوبی در نور محیط اتاق های کنفرانس ها و کلاس های درسی دارد.

پروژکتور EPSON-EB-X18

پروژکتور EPSON-EB-X18 با وجود اینکه از تکنولوژی LCD استفاده می کند اما رنگ ها سه برابر شفاف تر، واضح تر از پروژکتورهای DLP می باشد. تصاویر ایجاد شده با این پروژکتور رنگ های زنده و پویایی دارد که برای نمایش فیلم و بازیهای ویدئویی بسیار مناسب است. کنتراست تصاویر در این پروژکتور ۱ به ۱۰۰۰۰ است که تفکیک پذیری بسیار بالایی در نمایش رنگهای سفید و سیاه دارد.

ورودی HDMI این پروژکتور به شما این امکان را می دهد که تصاویر با کیفیت بالا و همراه با صوت را با پروژکتور با همان کیفیت بالا نمایش دهید. این پروژکتور مانند تمامی مدلهای جدید اپسون از CLO نیز استفاده می کند.

پروژکتور EPSON-EB-X18

با کمک تنظیمات کیستون دستی می توان تصاویر را در سطوح عمودی و امکان اتوماتیک تصحیح کیستون به راحیت و ساده راه اندازی نمود. با این امکان زاویه قرارگیری پروژکتور اهمیتی ندارد و به راحتی می توان تصاویر صاف و درست را نمایش داد

ارتباط بی سیم WiFi پروژکتور این امکان را می دهد که از طریق هر دستگاهی که قابلیت اتصال بی سیم را داشته باشید تصاویری را با پروژکتور نمایش دهید. این پروژکتور از فناوری eco نیز استفاده می کند تا علاوه بر کاهش مصرف انرژی عمر لامپ پروژکتور را نیز افزایش دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه