پروژکتور EPSON EB-X27

ffffff3

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور EPSON EB-X27 :

  • تکنولوژی : ۳LCD
  • روشنایی : ۲۷۰۰لومن
  • رزولوشن : ۷۶۸×۱۰۲۴
  • عمر لامپ : ۱۰۰۰۰ ساعت
  • کنتراست : ۱:۱۰۰۰۰

۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۲

Translate

پروژکتور EPSON EB-X27 یک پروژکتور قابل حمل محسوب می گردد که از تکنولوژی ذخیره سازی انرژی در زمانی که از آن استفاده نمی شود بهره می برد این تکنولوژی علاوه بر کاهش مصرف انرژی، عمر لامپ را نیز افزایش داده بطوری که از ۵۰۰۰ ساعت به ۱۰۰۰۰ ساعت بهبود می بخشد. این پروژکتور یک پروژکتور ایده آل در کلاس های آموزشی، اتاق های کنفرانس، دفاتر و پروژکتورهای شخصی می باشد.

پروژکتور اپسون

پروژکتور EPSON EB-X27 با ارائه تصاویر روشن و رنگ های زنده به لطف استفاده از تکنولوژی ۳LCD در نمایش فیلم های با کیفیت و بازی های دیجیتال با تفکیک رنگی بالا بکار گرفته می شود. این پروژکتور با گزینه های نصب و راهنمای مناسب برای استفاده عمومی راحت است و با وجود ورودی های فراوان و کامل از انعطاف پذیری و ویژگی اتصالی کافی برخوردار است.

ویژگی های پروژکتور اپسون X27

روشنایی پروژکتور EPSON EB-X27 قابل قبول است بطوری که ۲۷۰۰ انسی لومن قدرت دارد و با رزولوشن XGA که ابعاد ۷۶۸×۱۰۲۴ را نمایش می دهد. پروژکتور اپسون از قابلیت بزرگنمایی و فوکوس دستی بهره می برد.

اتصالات پیشرفته و شبکه با ورودی HDMI؛ RJ-45 اترنت؛ Wi-Fi؛ iProjection از طریق کد QR از قابلیت های ارتباطی پروژکتور اپسون X27 می باشد.

نصب و راه اندازی انعطاف پذیر و ساده همراه با تنظیمات تصویر به صورت افقی و عمودی، تصحیح کیستون و زوم اپتیکال

استفاده از تکنولوژی (TCO): افزایش عمر لامپ ؛ A / V مکث عملکرد بی صدا در زمان سکوت یا عدم استفاده از پروژکتور و صرفه جویی ۷۰٪ انرژی

 

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *