پروژکتور Epson EB x31

۱۲۱۱

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور Epson EB x31:

  • تکنولوژی : ۳LCD
  • روشنایی : ۳۲۰۰ لومن
  • رزولوشن : ۷۶۸*۱۰۲۴
  • عمر لامپ : ۱۰۰۰۰ ساعت
  • کنتراست : ۱:۱۵۰۰۰

۳۳۳۳۳۳۲

۰۳

پروژکتور Epson EB x31

پروژکتور Epson EB x31 با کیفیت بالا به عنوان یک پروژکتور سینمای خانگی باعث لذت تمام اعضای خانواده در نمایش تصاویر ویدئو می گردد. این پروژکتور با طراحی زیبا و روشنایی مناسب و تفکیک رنگ یک انتخاب کامل جهت استفاده در منازل و دفاتر کاری است. وزن کم و امکان حمل و نقل آسان و راه اندازی و تنظیم سریع کاربران را برای داشتن این پروژکتور ترغیب می کند.

اپسون x31

لامپ پر قدرت این دستگاه با قابلیت نمایش مستمر ۱۰۰۰۰ ساعت تصاویر شما را تا ۱۵ سال از تعویض لامپ بی نیاز می کند. تصاویر با کیفیت استثنایی که ۳ برابر روشن تر و شفاف تر از دیگر پروژکتورهای ۳LCD دنیاست با تفکیک پذیری ۱۵۰۰۰ روشن ترین نقطه با سیاه ترین نقطه تصویر حتی ریزترین جزئیات تصویر را نمایش می دهد.

پروژکتور Epson EB x31

این پروژکتور قابلیت دریافت تصاویر از هر ورودی را دارد؛ یک ورودی HDMI در این پروژکتور به کاربران اجازه می دهد که ویدئوهای با کیفیت بالا را همراه با صوت بدون کاهش کیفیت نمایش دهند. حتی قابلیت نمایش تصاویر، عکسها و ویدئوها را از روی گوشی های هوشمند با نرم افزار Epson’s iProjection app به شما می دهد. ابعاد پروژکتور تا ۳۰۰ اینچ می تواند نمایش داده شود.

امکان تصحیح تصویر با استفاده از کیستون افقی و عمودی در این پروژکتور امکان پذیر شده است. پروژکتور Epson EB x31 با استفاده از تکنولوژی صرفه جویی در انرژی و سازگاری با محیط زیست امکان کاهش مصرف برق و افزایش عمر لامپ را فراهم می کند.

 

ویدئوهای پروژکتور Epson EB x31

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *