تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

پروژکتور هوشمند بنکیو MW824ST


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور بنکیو MW824ST :

  • رنج گسترده ای از روش های اتصالات و تکنولوژی QWrite ، پروژکتور بنکیو MW824ST را تبدیل به یک دستگاه مناسب برای کلاس های درس محیط های آموزشی کرده است. پروژکتوری هوشمند و short-throw با کنتراست ۱:۱۳۰۰۰ و روشنایی بالای ۳۲۰۰ انسی لومن باعث شده این مدل دستگاهی قابل اعتماد برای استفاده های طولانی مدت در مدارس باشد.

     

رنج گسترده ای از روش های اتصالات و تکنولوژی QWrite ، پروژکتور بنکیو MW824ST را تبدیل به یک دستگاه مناسب برای کلاس های درس محیط های آموزشی کرده است. پروژکتوری هوشمند و short-throw با کنتراست ۱:۱۳۰۰۰ و روشنایی بالای ۳۲۰۰ انسی لومن باعث شده این مدل دستگاهی قابل اعتماد برای استفاده های طولانی مدت در مدارس باشد.

ضمنا قابلیت MHL این امکان را میدهد از طریق دستگاه مجهز به سیستم عامل اندرویدِ خود تصاویر را مستقیما به پروژکتور بفرستید.

بعضی قابلیت های کلیدی پروژکتور هوشمند MW824ST

  • تکنولوژی SmartEco جهت مصرفه بسیار بهینه برق و استهلاک پایین دستگاه
  • پروژکتوری Short Throw که از ایجاد سایه بر روی صفحه نمایش جلوگیری میکند
  • امکان کنترل پروژکتور از طریق شبکه LAN
  • روشنایی بالا، مناسب برای محیط های با نور زیاد ( ۳۲۰۰ انسی لومن )

تکنولوژی PointWrite

بنکیو MW824ST دارای تکنولوژی هوشمند PointWrite می باشد. این تکنولوژی با کمک قلم های مخصوص، تخته معمولی کلاس درس را به یک برد هوشمند تبدیل میکند. با این قابلیت دیگر نیازی به برد هوشمند ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »