سال نو پیشاپیش مبارک

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

زمان باقی مانده

کد تخفیف 25 هزار تومانی : SADR-OFF

05137024

پایگاه تحلیل گران فناوری ها نوین

پروژکتور Nec M363x

۹۹۹۹۹۹۹۹۹

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور Nec M363x:

  • تکنولوژی : DLP
  • روشنایی : ۳۶۰۰ لومن
  • رزولوشن : ۷۶۸*۱۰۲۴
  • عمر لامپ : ۸۰۰۰ ساعت
  • کنتراست : ۱:۱۰۰۰۰

۹۹۸۹۸۹۸۹۸۸۸۸۸۸۸

۰۳

پروژکتور Nec M363x یک پروژکتور با تصویر XGA  و رزولوشن (۷۶۸×۱۰۲۴) است که برای استفاده در فضاهای آموزشی بسیار مناسب است. این پروژکتور با نور مناسب و روشنایی قابل قبول، تصویری با ابعاد بزرگ را در شرایط وجود نور در محیط فراهم می کند. از ویژگی های برجسته پروژکتور Nec M363x زوم اپتیکال ۱٫۷x آن است که به شما اجازه می دهد تا در فواصل مختلف تصویر را بر روی صفحه نمایش مورد نظر یا اندازه پرده تنظیم کرد؛ این ویژگی انعطاف پذیر زیادی به کاربر در زمان نمایش تصاویر می دهد.

با قدرت فوکوس و بزرگنمایی شما می توانید تصاویر با شفافیت بیشتر را داشته باشید. پروژکتورهای NEC سری M با استفاده از تکنولوژی DLP طراحی شده است. شدت روشنایی ۳۶۰۰ لومن که تصاویری روشن را برای کاربران ایجاد می کند.

عمر لامپ پروژکتور Nec M363x تا ۸۰۰۰ ساعت قابل استفاده می باشد و نسبت کنتراست ۱۰۰۰۰: ۱ که وضوح تصاویر را به حداکثر می رساند. سیستم سازگار با محیط زیست که با تکنولوژی ECO باعث صرفه جویی انرژی و افزایش عمر لامپ را فراهمی می کند همراه با راه اندازی سریع و قدرت نگهداری مستقیم انرژی از ویژگی های خاص این پروژکتور است. اتصال بی سیم نیز از قابلیت های این پروژکتور است.

WePresent-schema

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه