تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

ویدئو پروژکتور سونی VPL-FH35


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور سونی VPL-FH35 :

روشنایی بالا و نیاز به نگهداری و تعمیر کم – عملکرد عالی برای هر نوع محیط

  • پروژکتور سونی VPL-FH35 به منظور مناسب بودن برای تقریبا هر محیطی که یک پروژکتور با کیفیت نیاز دارد طراحی شده است. روشنایی، بزرگنمایی و فاصله ی پرتاب آن، همراه با محدوده ی وسیع تغییر لنز آن، به این معنی است که این پروژکتور می تواند در مکان هایی که سایر پروژکتورها به مشکل برخواهند خورد حتی در شرایط نور محیطی بالا عملکرد مناسبی داشته باشد.

پروژکتور ۳LCD با ۵۲۰۰ انسی لومن روشنایی تصویر !

سونی VPL-FH35 قابلیت های تصویری فوق العاده و طول عمری طولانی دارد که هزینه های کلی نگهداری کمی را به شما تحمیل خواهد کرد. تکنولوژی  BrightEra سونی خلوص رنگ را ارتقا داده و آن را در طول عمر سیستم با محافظت از پنل های LCD در مقابل نور مضر فرا بنفش حفظ می کند. قابلیت های هوشمند مانند چرخه ی تعویض همزمان لامپ و فیلتر هزینه ها و دفعات ازکار افتادگی پروژکتور را کاهش می دهد.

 با داشتن محدوده ی معمول وسیعی از پورت های ورودی، یک اتصال مانیتور خارجی برای راحتی ارائه کننده ی مطلب، و قابلیت های پیشرفته ی ارسال مطلب مانند ارسال تصویر پهلو به پهلو و آموزش پزشکی DICOM، VPL-FH35 یک انتخاب عالی برای مکان هایی است که به پروژکتوری با کیفیت خوب و عملی نیاز دارند.

بازدیدها: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه