تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

ویدئو پروژکتور سونی VPLSW125


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور سونی VPLSW125:

  • این پروژکتورها ابزاری فوق العاده برای مواقعی هستند که محدودیت فضا وجود دارد. افرادی که تا کنون فکر می کردند تئاتر خانگی شان برای قرار دادن یک پروژکتور خیلی کوچک است اکنون می توانند تصاویری بسیار بزرگ را در خانه ی کوچک خود داشته باشند.

  • موسسات آموزشی و معلمین نیز دیگر نگران مزاحمت های دانش آموزانشان در امر تصویردهی نیستند زیرا پروژکتور در فاصله ی خیلی کمی نسبت به پرده نمایش یا برد هوشمند قرار دارد.

تصویردهی در فاصله ای کمتر از ۱ متر با پروژکتور روشنایی پروژکتور انسی لومنVPL-SW125

ویدیو پروژکتور VPL-SW125 به گونه ای طراحی شده تا در کوچکترین فضاها بیشترین کارایی را ارائه دهد. این پروژکتور با روشنایی ۲۶۰۰ لومنی خود و تصویردهی عریض با رزولوشن WXGA از مسافتی کوتاه به لطف لنز با فاصله کانونی کوتاه، تصاویری شفاف و بدون مشکل را نمایش می دهد.

مسافت کم تصویردهی

یک تصویر ۸۰ اینچی در فاصله ای کمتر از ۱ متر نمایش داده می شود. این به معنی است که امکان قرار دادن پروژکتور در نزدیکترین فاصله ممکن نسبت به پرده فراهم شده و بدین ترتیب از اختلالات رایج در تصاویر به دلیل مسدود شدن  صورت می گیرد نیز جلوگیری می شود.

پروژکتورهایی با فاصله پرتاب کوتاه و فوق العاده کوتاه به کاربران اجازه می دهند تا تصاویری بزرگ را در کوچکترین فضاهای ممکن نمایش دهند و از افتادن سایه سر افراد بر روی تصویر نیز هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

 پروژکتورسونی VPL-SW125 از مسافت بسیار کمی نسبت به سطحی که قرار است تصاویر بر روی آن نمایش داده شود، تصویردهی می کند. برای مثال یک پروژکتور معمولی با نرخ پرتاب تصویر ۱٫۵:۱ برای نمایش تصویری در سایز ۸۰ اینچ به مسافتی حدود ۲٫۲ متر نیاز دارد. اما یک ویدئو پروژکتور با پرتاب فوق العاده کوتاه با نرخ پرتاب تصویر ۰٫۳۷:۱ همان تصویر را در فاصله ای کمتر از ۱ متر نمایش می دهد.

مصرف انرژی کم روشنایی پروژکتور انسی لومن

با بهره گیری از لامپ با کارایی بالا و تکنولوژی پیشرفته کنترل لامپ، این پروژکتور عمر طولانی لامپ را ارائه می کند که به ۶۰۰۰ ساعت می رسد.

دکمه ECO MODE

با فشردن این دکمه از روی پروژکتور یا کنترل از راه دور می توانید حالت ذخیره نیرو را از منوی ECO MODE فعال کنید. همچنین با استفاده از یک نمایشگر می توانید میزان نیرویی که صرفه جویی شده را نیز مشاهده کنید.

کیفیت تصویر بالا

ترکیب پنل های LCD غیر آلی که از تکنولوژی BrightEra™ سونی بهره می برد با سیستم تصویردهی ۳LCD منجر به ارائه تصاویری با کیفیت بسیار بالا و روشنایی عالی در رزولوشن WXGA شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه