تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

پروژکتور اسپکترون XL 250

 

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اسپکترون Specktron XL 250 :

  • اسپکترون با معرفی پروژکتور مدل Xl 250 ،نسل جدیدی از ویدئو پروژکتورهای با قابلیت نمایش تصویر در فاصله کم ارائه داده است. این قابلیت به همراهنصب آسان XL 250 این ویدئو پروژکتور را برای اهداف آموزشی به گزینه مطلوبی تبدیل کرده است.
  • قابلیت رمزگذاری و سیستم ضد سرقت اسپکترون از دیگر قابلیت های کلیدی این مدل می باشد.

اسپکترون طیف گسترده ای از محصولات شامل پروژکتورها، تجهیزات تصویری، بردهای هوشمند، تجهیزات صوتی و سایر ابزارها برای همکاری، آموزش، نهادهای دولتی و کاربران خانگی ارائه می دهد. هر هدفی که داشته باشید، محصولات اسپکترون با جدیدترین تکنولوژی ها تجهیز شده اند و بالاترین استانداردهای کیفیت را ارائه می کنند و این در حالی است که با قیمت مناسبشان  راهکاری ایده آل برای کاربران با بودجه های محدود می باشند.

پروژکتور اسپکترون XL 250 با پشتیبانی از زبان های OSD مانند عربی و فارسی پروژکتور مناسبی برای مدارس به خصوص برای کشورهای خاورمیانه محسوب می شود. راه اندازی و نصب آن ساده است و میتوان بدون مشکل این ویدئو پروژکتور را جا به جا کردرزولوشن تصویر.

پروژکتور XL 250 اگرچه به صورت پیشفرض برای رزولوشن ۱۰۲۴*۷۶۸ ساخته شده و بهترین بازدهی را در این رزولوشن دارد اما از قسمت تنظیمات پروژکتور میتوان رزولوشن را تا مقدار WXGA بالا برد.

پروژکتور اسپکترون XL 250 دو اسپیکر داخلی با توان ۳ وات دارد. با وجود اسپیکرهای داخلی نیاز به سیستم جداگانه صوتی از بین میرود که این امر استفاده پروژکتور را برای مصارف خانگی راحت تر میکند. همچنین مصرف برق پروژکتور در حالت استندبای تنها ۱ وات است که هزینه نگهداری پروژکتور را کاهش می دهد .

باید توجه داشت لامپ پروژکتور ها به دمای بالا حساس است و هوای گرم عمر لامپ را کم میکند. اسپکترون دمای مناسب را برای این مدل پروژکتور بین ۱۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد معرفی کرده که رنج دمای بسیار خوبی است. البته طبیعتا نگه داشتن دمای محیط در محدوده دمای طبیعی اتاق ( ۱۸ – ۲۵ درجه ) وضعیت مناسب تری را برای پروژکتور دارد که منجر به افزایش عمر لامپ می شود.

بازدیدها: ۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه