پروژکتور Vivitek D7180HD


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور Vivitek D7180HD :

  • این ویدئو پروژکتور مناسب برای زمان هایی است که نیاز به انعکاس تصویراز فاصله ی بسیار کم داشته باشیم. این پروژکتور با روشنایی ۳۰۰۰ انس لومنس و کنتراست ۲۵۰۰:۱ انتظارات شما را برای مصارف تجاری و استفاده در اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط برآورده خواهد کرد.

     

  مشخصات کلیدی :

۱- تفکیک پذیری ۱۰۸۰p و شدت روشنایی ۳۴۰۰ انسی لومنس

۲- ارائه ی تصاویری بزرگ ۸۶” به ۹۷” از فاصله ی بسیار کوتاه

۳- بهره بردن از تکنولوژی DLP® وBrilliantColor™

۴-عمر بالای لامپ تصویر

۵- قابلیت استفاده ازرابط RJ45 برای یک پارچگی و مدیریت شبکه ای

                                                                                                         ۶- بلندگوی قدرتمند ۱۰ واتی

قابلیت ۳D Ready : 

D7180HDاز موتور نمایش ۳D Ready بهره میبرد.بر خلاف سیستم های سه بعدی قدیمی که نیاز به نمایش توسط دو پروژکتور داشت این مدل ها تنها با یک پروژکتور قابلیت نمایش تصویر به صورت سه بعدی را دارند.این پروژکتور از فرمت Frame sequential برای نمایش تصاویر سه بعدی استفاده میکند.یک سیگنال این فرمت پروژکتور ۳Dتصویری با رزولوشن بالا و ۱۲۰ فریم بر ثانیه است.

تکنولوژی BrilliantColor™ : 

این تکنولوژِی طیف وسیع رنگ ها در خود جای میدهد و به جای ۳ رنگ اصلی در سایر تکنولوژی ها مانند LCD ، از ۶ رنگ قرمز،آبی،سبز،فیروزه ای،زرد و ارغوانی تشکیل میشود که تحرک و شادابی به رنگ ها میبخشد .

تکنولوژی DLP : 

پروژکتورهای DLP یک چیپ دارند که شامل پنل های شیشه ای است که نوز از آن ها عبور می کند، و این چیپ یک سطح منعکس کننده ی متشکل از هزاران آینه ی ریز است که با پیکسل های تکی مطابقت دارند.به طور مثال یک پروژکتور با کیفیت بالا دارای بیش از ۲ میلیون آینه ی کوچک است که با خاموش و روشن سریع آن ها تصویر منعکس میشود.از مزایای پروژکتور های DLP نسبت به پروژکتور های LCD میتوان به طول عمر بیشتر و کنتراست بالاتر اشاره کرد.

DVI : 

یک رابط ویدیویی که قادر است ویدیو با کیفیت بالا را از طریق کابل به نمایشگر انتقال دهد.

۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *