تجهیزات سالن کنفرانس

05137024

سیستم پاسخگویی پرومتین ActivExpression

aaaa

برخی قابلیت های کلیدی سیستم پاسخگویی پرومتین:

  • همگام و قابل استفاده با بردهای هوشمند و پنل های تعاملی
  • قابلیت استفاده از ۲۴ یا ۳۲ دستگاه در یک کلاس
  • اتصال بی سیم توسط دستگاه USB ActivHub
  • سیستم عامل لینوکس، ویندوز، OS X

۰۳

سیستم پاسخگویی پرومتین ActivExpression

سیستم ActivExpression به معلمین امکان می دهد که در کلاس درس بصورت آنلاین و سریع متوجه شود که دانش آموزان مطلب توضیح داده شده را درک کرده اند یا نه؛ آیا یادگیری انجام شده و آیا پیشرفتی در سطح آموزش دانش آموزان صورت گرفته است؟

سیستم پاسخگویی پرومتین ActivExpression شرایطی را فراهم می کند که دانش آموزان بصورت بصری، مشارکتی و تعاملی در سراسر آموزش و تدریس در کلاس مشارکت کرده و پاسخ پرسش های معلمین را بصورت در لحظه بدهند؛ درک درست این موضوع توسط معلمین صورت می گیرد که چند درصد از دانش آموزان بدرستی مطلب آموزشی را درک کرده اند یا نه؟ آیا نیازی به تکرار مجدد مطلب هست یا نه!

سیستم پاسخگویی پرومتین


  • قابلیت چند پاسخی: صفحه کلید QWERTY اجازه می دهد تا برای پاسخ های پیچیده از جملات کامل، اعداد، نمادها، معادلات، فرمولها، عبارتهای مختلف، عبارات مقایسه ای و غیره استفاده کرد.
  • مقرون به صرفه: یک مجموعه کلاس درس از ۲۴ یا ۳۲ دستگاه ActivExpression می تواند  استفاده کند که قیمت آن نسبت به استفاده از چند دستگاه تبلت با صرفه تر است.

  • انعطاف پذیری: این دستگاه به راحتی برای معلمان شرایطی را فراهم می کند تا فورا یک جلسه رای گیری، پاسخ کوتاه برگزار کند و تنها با یک کلیک ساده نظر دانش آموزان را بپرسد.
  • استفاده آسان: بسیار ساده برای استفاده و رابط کاربری بصری، ActivExpression با یک رابط ساده و یک صفحه نمایش دارای نور پس زمینه مناسب برای کار و تایپ ساده طراحی شده است.

نرم افزار

سیستم پاسخگویی پرومتین ActivExpression به نرم افزاری با نسخه حرفه ای ActivInspire مجهز شده است. برای دانلود نسخه حرفه ای ActivInspire کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از نرم افزار ActivInspire به صفحه مراجعه کنید.

نصب و راه اندازی

عملیات و استفاده از دستگاه های ActivExpression نیاز به نصب نرم افزار ActivInspire دارد. ActivHub 2.4 گیگاهرتز گنجانده شده و باید در درگاه USB کامپیوتر یا ActivBoard وارد می شود.

گارانتی

سیستم پاسخگویی پرومتین ActivExpression دارای یکسال گارانتی بازگشت برای تعمیر است.

سایت اصلی شرکت پرومتین جهت دیدن محصول  و بررسی محصولات دیگر پرومتین در سایت کامپیوتر صدرا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه