تجهیزات سالن کنفرانس

05137024

Promethean Activote

  • Promethean Activote یک سیستم حضور در کلاس یا پرسش و پاسخ تعاملی است که به معلمین این امکان را میدهد تا در هرلحظه از کلاس سوالاتی از همه دانش آموزان بپرسند و با توجه به پاسخ آنها از طریق ActiVote نیاز کلاس را تحلیل کرده و ادامه درس را براساس آن جلو ببرند.
  • پاسخ دانش آموزان یا دانشجویان به صورت لحظه ای دریافت میشود و میتوان آن را به صورت نمودار و به اشکال مختلف نمایش داد.

پرسش، درگیر کردن و ارزیابیحضور در کلاس اکتیوت

مشارکت کلاسی و همکاری دانش آموزی اجزاء جدایی ناپذیر تجربه ی یادگیری است اما صحبت کردن در مقابل هم کلاسی ها شجاعت می خواهد. ActiVote با دادن صدا به همه ی دانش آموزان ( حتی خجالتی ترین آن ها )، یادگیری هوشمند را افزایش می دهد و به مربیان امکان ارزیابی کل کلاس در حین تدریس و بر اساس نیاز های فردی، را می دهد.

با قابلیت رای گیری A-F و طراحی کلاس درس سخت، سیستم حضور در کلاس ActiVote کل قضیه ی مشارکت در کلاس را سرگرم کننده، مهیج و آسان می کند. یک سوال با ActiVote بپرسید و موج انرژی را وقتی که کلاس با بحث های مهیج و پاسخ های زنده دوباره زنده می شود، حس کنید.

به هر دانش آموز وقتی برای ابراز نظر بدهید

با Promethean Activote دیگر لازم نیست شما حدس بزنید که آیا دانش آموزان واقعا محتوای درس را فهمیده اند یا خیر. کل کلاس برای پاسخ دادن کلیک می کنند و جواب ها فورا مشاهده می شوند، به اشتراک گذاشته می شوند و روی ActivBoard در قالب های ساده مانند نمودار های میله ای و دیاگرام های مختلف مورد بحث قرار می گیرند. دید کافی در مورد پیشرفت دانش آموزان را بدست آورید و از بازخورد آنی برای مشخص کردن این که آیا شما نیاز به مرور یا تدریس دوباره دارید یا باید باقی مانده ی درس را ادامه دهید. دانش آموزان با هر رای، اعتماد کسب می کنند در حالی که پیشرفت خود را هم توسط بازخورد آنی و هم موفقیت های کسب شده در طول زمان ارزیابی می کنند.

چرا ActiVote؟

یک گفتگوی کامل کلاسی ایجاد کنید: ActiVote دانش آموزان را تشویق می کند تا در کلاس و درس درگیر شوند و تعامل داشته باشند که نتیجه ی آن ایجاد بحث های مهیج و جالب می شود.

مدیریت آموزشی آسان: فورا میزان فهم دانش آموزان را بسنجید، موفقیت های دانش آموزان را شناسایی کنید و چالش های آکادمیک را به صورت فعالانه و پیش از اینکه تبدیل به مشکلات مداوم شوند بیابید.

افزایش بهره وری کلاس: خود ارزیابی باعث افزایش اعتماد و سودمندی دانش آموزان می شود در حالی که ارزیابی های مداوم زمانی که معلم برای آماده سازی درس و تست صرف می کند را کاهش می دهد.

یادگیری را سرگرم کننده کنید: دانش آموزان را با تشویق کردن آن ها به مشارکت در کلاس، در بحث ها درگیر کنید و به کلاس روح ببخشید.

ویژگی های کلیدی سیستم حضور در کلاس پرومتین :

پرومتین

–          A-F ، کارکرد ۶ رنگه، پشتیبانی از ارزیابی ها، مهیج کردن بحث ها، تشویق به بحث و پیگیری پیشرفت

–          با دوام و خوش دست: کنترل به راحتی در دستان دانش آموزان و معلم ها جا می گیرد و سطح آن غیر قابل لیز خوردن است.

–         Promethean Activote را با و یا بدون ActivBoard استفاده کنید و نتایج ارزیابی را در سطح گسترده و در قالب های مختلف از جمله نمودار ها و چارت ها و فایل های اکسل مشاهده کنید.

–          ActiVote به صورت یک پارچه با تمام دستگاه های Promethean و بدون نیاز به کابل ادغام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه