تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

benq w1070

نقد و بررسی پروژکتور بنکیو W1070 ( بخش دوم )

این نقد و بررسی شامل ۲ بخش است که در حال حاضر بخش دوم آن را مطالعه کنید، برای دسترسی به بخش اول روی لینک زیر کلیک کنید.

نقد و بررسی پروژکتور بنکیو W1070 ( بخش اول )

 BenQ_W1070+W

پروژکتور تعدادی محدود اما معقول از حالت های تصویر از پیش تنظیم شده را دارد و برای مطالب ۲ بعدی، امکان انتخاب از بین حالت های استاندارد، دینامیک، سینما، و دو حالت قابل تنظیم توسط کاربر دارید، در حالی که برای مطالب سه بعدی فقط دو حالت متفاوت وجود دارد: حالت سه بعدی و حالت سوم قابل تنظیم توسط کاربر. ما حالت استاندارد را ترجیح دادیم، زیرا حالت دینامیک سایه هایی تند و زننده به رنگ فیروزه ای در صفحه ی نمایش ایجاد می کند و در حالت سینما به دلیل افزایش میزان تنظیمات گاما برخی از جزئیات از بین می روند.

خوشبختانه، کاربر می تواند تمامی حالت ها را به دلخواه خود تنظیم کند. مانند روشنایی، کنتراست، وضوح و تنظمیات نرخ رنگ، همچنین امکان کاهش پارازیت و تنظیمات جامع و منحصر به فرد رنگ نیز وجود دارند که به شما کمک می کنند تا کیفیت نهایی تصویر را بهبود ببخشید.

 تماشای فیلم در پروژکتور بنکیو W1070 بسیار لذت بخش است، ولی به میزانی که ما انتظار داشتیم بدون اشکال نبود. با عدم وجود گزینه هایی برای حل این مشکل، بعضی سکانس های اکشن همراه با لرزش های سریع به نظر می رسند. در کل، این مشکل تاثیر منفی زیادی بر تجربه ی تماشای کلی ما نگذاشت. خسته کننده تر اثر رنگین کمانی بود که در زمانی که به نقاط مختلف صفحه ی نمایش نگاه می کردیم اتفاق می افتاد، هر دوی این مشکلات در هنگام تماشای فیلم ها و تصاویر ثابت به وجود می آمدند. ولی در حالت کلی این مشکلات نسبتا اندک بودند و مشکلی برای ما در هنگام تماشای فیلم های تست به وجود نیاوردند.

W1070-09

قابلیت های سه بعدی پروژکتور بنکیو W1070 نیز قابل توجه است. همراه با پروژکتور عینک سه بعدی ارائه نمی شود، بنابراین باید آن ها را جداگانه از جای دیگری خریداری کنید.. گفته میشود که هنگام استفاده از عینک روشنایی دریافتی کاهش میابد، ولی ما هنگام استفاده از عینک هایی که برای بررسی تخصصی همراه با پروژکتور برای ما ارسال شده بودند هیچ نوع تداخل یا سایه اندازی ندیدیم.

 متاسفانه، کنترل از راه دور کوچک آن بسیار نامناسب است. گزینه های انتخاب مفیدی وجود دارند، ولی دکمه های جهت یابی خیلی نرم و برای استفاده دشوار هستند، که باعث می شود استفاده از منوی آن کمی همراه با دردسر باشد. خوشبختانه، وقتی که برای اولین بار پروژکتور را راه اندازی کردید دیگر نیاز چندانی به استفاده از کنترل از راه دور نخواهید داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه