تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

VPL-VW600ES

بررسی سه ویدئو پروژکتور سینمای خانگی سونی

شرکت سونی امروز سه نوع ویدئو پروژکتور سینمای خانگی جدید را معرفی کرد.  پروژکتورهای VPL-VW1100ES و VPL-VW600ES 4K در کنارپروژکتور سینمای خانگی با کیفیت VPL-HW55ES به عنوان پروژکتورهای سینمای خانگی پیشتاز با  اندازه ی بزرگ و مبتنی بر SXRD قرار می گیرند. همانند پیشینیان خود، این  ویدئو پروژکتورها نیز برای ارائه ی تصاویر فراگیر و با کیفیت در  صفحه های نمایش بزرگ و ایجاد تجربه ی سینما در محیط منزل طراحی شده اند.

 مایک لوکاس، معاون ارشد رئیس شرکت سونی، بخش سرگرمی های خانگی و صوتی گفت:  “ترکیب استانداردهای پروژکتورهای ما همواره در حال افزایش است تا بتوانیم تمامی نیازها و انتظارات علاقه مندان به سرگرمی های خانگی از سونی را برآورده کنیم، چه این که آن ها می خواهند از بهترین کیفیت تصویر، یا از صدای بی بدیل لذت ببرند، ما بهترین راهکار را برای هر محیطی داریم.”

پروژکتور سینمای خانگی VPL-VW1100ES سونی

دو سال قبل، سونی نخستین ویدئو پروژکتور سینمای خانگی قادر به پخش تصاویر خیره کننده ۴K خود را معرفی کرد. آن ویدئو پروژکتور ۴K بروزرسانی شده است و اکنون با عنوان پروژکتور سینمای خانگی VPL-VW1100ES برای نخستین بار عرضه می شود.

با طراحی ویژه برای پاسخ گویی بیش از انتظار به نیازهای کاربران ویژه و علاقه مندان سرگرمی های خانگی، سونی VPL-VW1100ES تجربه ی بصری فراگیر با رزولوشنی چهار برابر HDTV را ارئه می کند، و روشنایی ۲۰۰۰ انسی لومن آن را برای صفحه های نمایش تا ۲۰۰ اینچ مناسب می کند. با سطوح سیاه فوق العاده به علت استفاده از تکنولوژِ Iris 3 سونی و پنل های پیشرفته ی SXRD، این ویدئو پروژکتور می تواند به یک کنتراست دینامیک شگفت انگیز ۱۰۰۰۰۰۰:۱ دست پیدا کند. این پروژکتور سونی گزینه های نصب مختلفی را ارائه می کند که شامل عوامل محرک دوگانه، یک بزرگنمایی مکانیکی ۲٫۱ برابری، تغییر لنز گسترش یافته، رابط کاربری RS232، کنترل بر روی IP و سازگاری با سیستم های پیشرو در اتوماسیون خانگی می باشد.

با قیمتی معادل ۲۷،۹۹۹ دلار، ویدئو پروژکتور VPL-VW1100ES همچنین از موتور ایجاد تصاویر واقعی سونی به منظور افزایش چشمگیر کیفیت تمامی مطالب ویدیویی بدون توجه به منبع آن ها استفاده می کند، با این وجود این پروژکتور سونی برای پشتیبانی از پخش ۴K/60p به منظور بدست آوردن تصاویری صاف و با کیفیت بالا به هنگام پخش تصاویر سریع اکشن،با  آخرین استاندارد HDMI سازگاری دارد. علاوه بر این، سونیVPL-VW1100ES یک الگوریتم ارتقاء انحصاری طراحی شده برای دیسک های بلوری “Mastered in 4K” شرکت Sony Picture Entertainment را دارد، که بیننده را قادر می کند تا از کیفیت تصویر دقیقتر ۴K از منابع HD موجود دردیسک های بلوری لذت ببرد. برای تنوع بیشتر، پروژکتور همچنین می تواند فیلم های سه بعدی Full HD،  را همانند فیلم های دو بعدی و سه بعدی آنامورفیک پخش نمایش دهد.

سونی همچنین بر پشتیبانی خود از خریداران و نمایندگان فروش پروژکتور سینمای خانگی VPL-VW1000ES 4K تاکید می کند که به آن ها یک بسته ی ویژه ی فعال سازی سرویس که شامل یک سرویس بازدید در منزل، یک مدیا پلیر  FMP-X1 4K Ultra HD سونی، یک تبلت Sony Xperia Z به عنوان کنترل از راه دور، و یک لامپ جایگزین جدید می باشد را ارائه می نماید. به روز رسانی هایی برای حصول اطمینان از سازگاری سرویس دانلود ویدیوئی نامحدود ۴K سونی که از طریق مدیا پلیر FMP-X1 قابل دسترسی است وجود دارند. این بروز رسانی ها همچنین سازگاری مطالب ۴K/60p تلویزیونی آینده یا منابع ویدیویی خانگی را حتمی می کند. مشتری ها باید با نمایندگان مجاز یا نصاب های خود در اوایل اکتبر برای جزئیات بیشتر و به منظور برنامه ریزی بازدید ویژه ی فعال سازی سرویس تماس بگیرند.

پروژکتور سینمای خانگی ۴K VPL-VW600ES سونی

پروژکتور سینمای خانگی  VPL-VW600ES، همانند مدلهای VW1100 و VW1000 رزولوشن ۴۰۹۶x2160 را عرضه می نماید که تجربه ی ۴K سینمایی را برای کاربران به ارمغان می آورد. ویدئو پروژکتور VPL-VW600ES روشنایی ۱۷۰۰ انسی و یک نسبت ابعاد ۲۰۰۰۰۰:۱  را دارد. پروژکتور به علت تکنولوژی نمایش TRILUMINOS™ دارای بازتولید رنگ غنی می باشد، همچنین دارای یک طراحی پیشرفته ی موتور اپتیکال، و قابلیت های درجه بندی خودکار و اصلاح رنگ دستی می باشد که به نصاب ها اجازه می دهند تا رنگ، اشباع و روشنایی تصویر را به منظور دستیابی به کیفیت تصویر داخواه تنظیم کنند. همچنین، با دستیابی به آخرین استاندارد   HDMI® از رزولوشن اصلی ۴K در سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می نماید. با ارتقاء فوق العاده ی تجربه ی تماشای کاربران، موتور ایجاد تصاویر واقعی برای ارتقاء تصاویر ۴K هم کیفیت دیسک های بلوری “Mastered in 4K” و هم کیفیت مطالب HD 1080p را همراه با ویدئوهای سه بعدی افزایش می دهد.

 vpl-vw600es_head-on-620

ویدئو پروژکتور سونی VPL-VW600ES با یک طراحی فشرده و به منظور نصب آسان، به کاربران اصلی و علاقه مندان به تکنولوژی گزینه های بیشتری را  برای نصب به ویژه در موقعیت های جایگزینی پروژکتور، در اختیار آن ها قرار می دهد. ویژگی ها و قابلیت های جدید همانند خروجی هوا در قسمت جلو، یک لنز بزرگنمایی ۲٫۰۶ برابری، و یک محدوده ی تغییر لنز گسترده انعطاف پذیری بیشتری را به هنگام نصب و عملکردی  قابل توجه تقریباً در تمامی محیط های نمایشی را ارائه می نمایند. برای تماشای مطالب سه بعدی، VW600 دارای یک فرستنده ی RF داخلی است که با استاندارد صنعت “سه بعدی فول اچ دی” مطابقت داشته و از همان عینک های تلویزیون های سه بعدی Bravia سونی استفاده می کند. در  ماه نوامبر و به قیمت ۱۴،۹۹۹ دلار موجود خواهد بود، این پروژکتور برای کار با سرویس ویدیوی نامحدود  ۴K بهینه سازی شده است، این سرویس فقط در ایالات متحده ی آمریکا قابل دسترسی می باشد. همچنین می توان آن را به صورت یک پکیج همراه با مدیا پلیر FMP-X1 4K Ultra HD سونی و تبلت Sony Xperia Z به قیمت ۱۵،۹۹۹ دلار خریداری نمود.

پروژکتور اچ دی سه بعدی سینمای خانگی VPL-HW55ES

برای محیط های نمایش کوچکتر، ویدئو پروژکتور سینمای خانگی VPL-HW55ES را با کمی اغراق میتوان جزء پروژکتور های نسل آینده به حساب آورد.

راندمان اپتیکال در این ویدئو پروژکتور افزایش یافته و یک سیستم خنک کننده ی ارتقا یافته باعث افزایش طول عمر لامپ (حدوداً ۵۰۰۰ ساعت) شده و روشنایی معادل ۱۷۰۰ انسی لومن را بدست می آورد، که حتی در محیط های روشن نیز تصاویر بسیار واضحی را ایجاد می کند. با موتور اپتیکال و تکنولوژی پیشرفته ی Iris 3 ، پروژکتور قدرتمند جدید سونی نسبت ابعاد دینامیک بیشتر از ۱۲۰۰۰۰:۱ را بدست می آورد. این باعث ارتقاء سطوح سیاه بدون کاهش اوج درخشندگی به منظور به حداکثر رساندن جزئیات در صحنه های تاریک می شود. این ویدئو پروژکتور همچنین موتور ایجاد تصاویر واقعی سونی را داشته و تصاویر با کیفیت بالایی را در فرمت های SD، HD یا ۳D ارائه می نماید. سونی VPL-HW55ES در ماه اکتبر در کشور آمریکا و از طریق شبکه های توزیع به قیمت ۳،۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

بازدیدها: ۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه