تجهیزات سالن کنفرانس

05137024

benq-w770st

نقد و بررسی ویدئو پروژکتور بنکیو W770ST ( بخش اول )

( این نقد و بررسی شامل ۳ بخش است، شما در حال حاضر بخش اول آن را مطالعه میکنید.)

برای دسترسی به بخش دوم اینجا را کلیک کنید 

برای دسترسی به بخش سوم اینجا را کلیک کنید

بنکیو W700ST یک پروژکتور ۷۲۰p سبک و قابل حمل با لنز پرتاب کوتاه می باشد که برای استفاده در منزل و برای بازی فوق العاده است. با تولید ۲۵۰۰ لومن در روشن ترین حالت خود، W770ST قدرت غلبه بر نور محیطی را دارد، در حالی که کنتراست ۱۳۰۰۰:۱ و عملکرد قوی رنگ هنگام غروب آفتاب آن را به یک پروژکتور تماشای فیلم قابل احترام تبدیل می کند. سازگاری سه بعدی Full HDMI و اسپیکر ۱۰ وات کامل کننده ی قابلیت های پروژکتور می باشند، در حالی که قیمت ۷۹۹ دلاری آن W770STرا گزینه ای بسیار مناسب برای افراد با بودجه ی محدود تبدیل می کند.

راه اندازی و نصب BenQ W770ST

بنکیو W770ST  داخل یک کیف حمل و نقل نرم و محکم برای شما ارسال می شود، که یک جیب در جلوی آن برای نگهداری کنترل از راه دور و سایر کابل های ضروری وجود دارد. خود کنترل اندازه ی بسیار کوچکی داشته و زمانی که در دست قرار می گیرد احساس خوبی می دهد، ولی اگر مراقب نباشید می تواند در لابلای مبل ها گم شود.

حروف ST در نام مدل پروژکتور به ویژگی پرتاب کوتاه لنز ( Throw Distance )  اشاره می کند، بنابراین باید آن بر روی یک میز در نزدیکی صفحه ی نمایش قرار دهید. برای بدست آوردن یک تصویر ۶۰ اینچی، که اندازه ای مناسب برای یک اتاق با نور متوسط می باشد، باید پروژکتور را در فاصله ی پرتاب بین یک تا یک و نیم متر بسته به میزان بزرگنمایی قرار دهید. این به شما انعطاف پذیری زیادی نخواهد داد، ولی به عنوان یک پروژکتور قابل حمل، W770ST را می توانید زمانی که محدوده زوم ناکافی است به صورت فیزیکی جابجا کنید. ویدئو پروژکتور W770ST گوشه ی پایینی تصویر ارسال شده را چند اینچ بالاتر از مرکز لنز قرار می دهد – در یک تصویر ۶۰ اینچی، انحراف آن با فرض این که پروژکتور با صفحه ی نمایش هم سطح باشد ۲ اینچ خواهد بود.

benq-img-9055_resource

 تجربه تماشای فیلم با بنکیو W770ST

بنکیو W770ST از ابتدا  تصویری روشن و قدرتمند را تولید می کند. خروجی نور برای نورانی کردن یک تصویر ۶۰ اینچی  در نور محیطی متعادل یا یک تصویر ۸۰ اینچی در نور محیطی کم مناسب و کافی است. سطوح سیاه برای یک  چنین پروژکتور ارزان قیمتی فوق العاده است، و حالت SmartEco می تواند آن ها را در صحنه های با میانگین روشنایی پایین بهتر هم بکند. درجه بندی پیش فرض رنگ W770ST کمی اشباع نشده ولی دقیق است، که به طور متوسط در طول سطح خاکستری و بدون تنظیم حدود ۷۰۰۰ هزار می باشد. روشنایی رنگ در حالت سینمای W770ST فقط حدود ۶۳۰ لومن یا ۳۵ درصد از نور سفید می باشد، ولی با فعال کردن حالت BrilliantColor می توان با هزینه ی خروجی نور سفید تصویر را بسیار متعادل تر نشان داد.

بنکیو W770ST سازگاری کامل سه بعدی Full HDMI دارد، این پروژکتور از تکنولوژی DLP Link برای تولید تصاویر سه بعدی استفاده می کند. عملکرد سه بعدی تا حد زیادی به عینک هایی که استفاده می کنید بستگی دارد، چون همراه با پروژکتور هیچ گونه عینکی ارائه نمی شود. همانند بسیاری از پروژکتورهای DLP Link، تصویر سه بعدی بنکیو  W770ST به دلیل نرخ تجدید صفحه ۱۴۴ هرتز تداخل و پرش تصویر بسیار کمی می باشد.

( جهت خرید اینترنتی این ویدئو پروژکتور اینجا را کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه