تجهیزات سالن کنفرانس

05137024

پروژکتور پاناسونیک PT-AE8000

بررسی تخصصی ویدئو پروژکتور سینمای خانگی PT-AE8000U پاناسونیک ( بخش سوم)

نقد و بررسی پروژکتور پاناسونیک PT-AE8000 شامل ۶ بخش می باشد. در حال حاضر بخش سوم آن را از نظر میگذارنید. برای دسترسی به دیگر بخش ها میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید :

بررسی تخصصی ویدئو پروژکتور سینمای خانگی PT-AE8000U پاناسونیک ( بخش اول )

بررسی تخصصی ویدئو پروژکتور سینمای خانگی PT-AE8000U پاناسونیک ( بخش دوم )

بررسی تخصصی ویدئو پروژکتور سینمای خانگی PT-AE8000U پاناسونیک ( بخش چهارم )

بررسی تخصصی ویدئو پروژکتور سینمای خانگی PT-AE8000U پاناسونیک ( بخش پنجم )

بررسی تخصصی ویدئو پروژکتور سینمای خانگی PT-AE8000U پاناسونیک ( بخش ششم )

ویدئو پروژکتور PT-AE8000: امکانات سه بعدی

همانند بسیاری از ویدئو پروژکتورهای سه بعدی، این پروژکتور پاناسونیک دارای حالت های سه بعدی مختلفی می باشد. اگر اندازه ی صفحه ی نمایش شما نسبتاً کوچک نباشد، به احتمال زیاد برای استفاده از روشنایی فوق العاده، از کمی افت کیفیت تصویر چشم پوشی خواهید کرد. تصاویر سه بعدی در حالت های معمولی، بازی و دینامیک، دو تا سه برابر روشنایی بیشتری نسبت به حالت سینما و همچنین سایر ویدئو پروژکتورهای رقیب خود دارند. حالت دینامیک دارای بیشترین میزان روشنایی است، ولی شما می توانید یکی از حالت های دیگر را نیز انتخاب کرده، و با از دست دادن مقداری روشنایی دقت رنگ قوی تری بدست بیاورید. در کل، استفاده از حالت دینامیک برای تماشای مسابقات ورزشی توصیه می شود.

 روشنایی تصاویر سه بعدی را نیز می توان با استفاده از تنظیم عینک این ویدئو پروژکتور به نام “Eyewear” تغییر داد. بدین منظور می توانید یکی از تنظیمات تیره، معمولی یا روشن را انتخاب کنید. مطمئنا حالت روشن دارای روشنایی و نور بیشتری می باشد، و به ویدئو پروژکتور کمک می کند تا عملکرد روشنایی سه بعدی فوق العاده ای داشته باشد، ولی با استفاده از این حالت با کمی نویز و پارازیت نیز مواجه خواهید شد. با انتخاب حالت معمولی، که من اکثر اوقات از آن استفاده می کردم، متوجه کاهش روشنایی تصویر خواهید شد، ولی وضوح تصویر نیز افزایش پیدا خواهد کرد. حالت تاریک، تصویری تیره، ولی واضح تر نیز به شما ارائه خواهد داد. حالت معمولی از نظر من بسیار مناسب می باشد، اگر چه از حالت روشن برای تماشای چند مسابقه ی ورزشی و در مواقعی که احساس می کردم تصویر کمی مات و تیره می باشد نیز استفاده کردم. همانند سایر ویژگی ها، با استفاده از این حالت ها ممکن است کیفیت تصویر کمی کاهش یابد، ولی میزان انعطاف پذیری که این حالت ها به کاربر می دهند را من دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه