05137024

پایگاه تحلیل گران فناوری ها نوین

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
Menu

سیستم ترجمه همزمان (تورگاید)

تجهیزات ترجمه و مترجم همزمان ، تورگاید (راهنمای تور) از جمله تجهیزات کنفرانسی می باشد که بعنوان سیستم ترجمه همزمان در سالنهای کنفرانس و آمفی تئاتر و در بازدید از کارخانجات و موزه ها بعنوان تورگاید (راهنمای تور) جهت انتقال صدای سخنران به افراد بصورت بیسیم (وایرلس) استفاده می گردد.

سیستم فرستنده و گیرنده بی سیم صوتی قابل حمل (۰۰۲LN) از یک فرستنده صوتی و مجموعه ای از گیرنده ها تشکیل شده است ، که کاملاً مناسب برای کنفرانس های بین المللی است که نیاز به پشتیبانی چند زبانه و نقاط دیدنی دارند و بسیاری از مهمانی های تور را برگزار می کند. هنگام استفاده از این سیستم ، یک راهنمای تور می تواند بدون دخالت در سایر مهمانی های تور ، سایت های دیدنی را از طریق صدا یا پیام کوتاه بی سیم به مهمانی تور خود معرفی کند.

با توجه به طراحی بی سیم ، سیستم های راهنمای تور قابل حمل در عرض چند دقیقه از ورود به یک مکان می توانند تنظیم شوند. مترجم به سادگی آنچه در جلسه / کنفرانس گفته می شود را می شنود و ترجمه را به میکروفون فرستنده زمزمه می کند. سپس نمایندگان این پیام ترجمه شده را بلافاصله می شنوند بدون اینکه مزاحمتی برای دیگران ایجاد کنند.

سیستم راهنمای تور FM در گذشته بیشتر در کنفرانس های ترجمه همزمان مورد استفاده قرار می گرفت ، اما به دلیل ناپایداری آن ، به طور فزاینده توسط UHF ، سیگنال قوی و پایدار جایگزین می شود و کانال های زیادی وجود دارد (حداکثر ۵۰) دستگاه های بی سیم که حمل آسان دارند. شرکت کنندگان می توانند از گیرنده هدست بلوتوث برای دریافت محتوای سخنرانی و انتخاب کانال زبانی متناسب با آنها هنگام تنظیم میزان صدا استفاده کنند.

ویژگی

از طرف دیگر ، سیستم های راهنمای تور قابل حمل هستند و جایگزین ارزان تری برای محلول کلاسیک غرفه ارائه می دهند. دقیقاً مانند کنسول ها ، آنها دارای تنظیمات کانال چندگانه ای هستند که امکان تفسیر همزمان چندین زبان در زمان واقعی را فراهم می کنند. از آنجا که بی سیم هستند ، کاربران می توانند بدون کمک تکنسین در عرض چند دقیقه آنها را تنظیم کنند. مترجم صحبت می کند یا بسته به مکان و تنظیمات زمزمه میکروفون / فرستنده را می دهد.
در همین حال ، شرکت کنندگان از طریق یک گوش گیرنده از یک گیرنده کوچک به اندازه جیب گوش می دهند.
به عبارت دیگر ، تجهیزات راهنمای تور هر زمان که انتظار دارید شرکت کنندگان شما در حرکت باشند ، یک راه حل عملی ارائه می دهند – خواه در هنگام بازدید از سایت ، تورهای پیاده روی یا در مکان های بیرونی.

کاربرد

از سیستم راهنمای تور برای کلاسهای دانشگاه برای دانشجویان خارجی زبان نیز استفاده می شود. از آنجا که می توان از سیستم های راهنمای تور در فضای باز استفاده کرد ، می توان از آنها برای تورهای دانشگاهی یا گردشگری استفاده کرد.

معایب و مزایا

از نظر مشتری ، وقفه های منظم کیفیت و ثبات بهتر خدمات را تضمین می کنند. اگر مفسران دو به دو کار کنند ، تأخیری رخ نمی دهد ، زیرا همکار دوم می تواند یکپارچه مسئولیت امور را به عهده بگیرد. در مقابل ، مترجمین که به تنهایی کار می کنند به وقفه های منظم در فواصل ۳۰ دقیقه ای احتیاج دارند ، که ممکن است جریان رویداد را قطع کرده و منجر به جلسات طولانی تر شود.

 

وبلاگ صدرا
Sadra

بلندگو ستونی

خرید بلندگوی ستونی بلندگوهای ستونی، بلندگوهایی مستطیل شکل‌اند که اغلب بر روی دیوار، ستون و یا گاهی روی سقف نصب می‌شوند. بلندگو ستونی در دو

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

آشنایی با کالاهای استوک

آشنایی با کالاهای استوک کالای استوک استوک کلمه ای است که در زبان لاتین به اجناسی گفته می شود که در انبار ذخیره می شوند

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

بلندگوی هوشمند

بلندگوی هوشمند بلندگوی هوشمند یک دستگاه پخش صوتی بی سیم و هوشمند است که از چندین نوع اتصال برای عملکردهای اضافی استفاده می کند. بلندگوهای

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

سیستم ترجمه همزمان (تورگاید)

تجهیزات ترجمه و مترجم همزمان ، تورگاید (راهنمای تور) از جمله تجهیزات کنفرانسی می باشد که بعنوان سیستم ترجمه همزمان در سالنهای کنفرانس و آمفی

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

فناوری Revoluto بیرداینامیک

اصل Revoluto اصل بر اساس فناوری آرایه میکروفون ثبت اختراع شده است ، جایی که کپسول های میکروفون در یک ردیف عمودی مرتب می شوند.

Read More »
وبلاگ صدرا
Sadra

میکروفون دستی

میکروفون دستی چیست؟ میکروفون های دستی به گونه ای طراحی شده اند که در دست نگه داشته می شوند ، اما می توان آنها را

Read More »
۰/۵ (۰ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه

Sadra

Computer

به صدرا کامپیوتر خوش آمدید