تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

سیستم حضور در کلاس اسپکترون CRS-100

سیستم حضور در کلاس اسپکترونسیستم حضور در کلاس اسپکترون CRS-100 یک دستگاه بسیار سبک است ( ۱۴۰ گرم ) که برای محیط های آموزشی کاملا بهینه شده. حتی کلاس ها و محیط های بزرگ نیز با این مدل اسپکترون مشکلی نخواهند داشت چرا که CRS-100 تا ۶۰ متر فاصله قابلیت جوابدهی دارد.

سیستم های حضور در کلاس یکی از فاکتورهای مهم برای داشتن مدارس هوشمند هستند. چرا که با تکنولوژی ساده این ابزار میتوان در وقت کلاس درس تا حد زیادی صرفه جویی کرد. تصور کنید استاد بخواهد از هرکدام از دانشجویان یک سوال بپرسد، تقریبا تمام وقت کلاس به ارزیابی شفاهی میگذرد. اما با سیستم حضور در کلاسِ اسپکترون همه سوالات را از همه دانشجویان در زمانی بسیار کمتر میتوان پرسید و نتایج را به صورت لحظه ای دریافت و ذخیره کرد.

یک سیستم حضور در کلاس یادگیری را افزایش می دهد. این سیستم ها به دانش آموزان در درک موضوع از طریق پرسش و پاسخ جذاب و مهیج کمک خواهد کرد و همچنین باعث کمک در تمرکز تک تک دانش آموزان می شود.

سیستم حضور در کلاس اسپکترون دارای یک کنترل مربوط به مربی اصلی، کنترل هایی برای دانش آموزان، گیرنده ی بیسیم و نرم افزار ارایه می باشند. معلم ها می توانند اسلاید های سوال مخصوص خود را توسط نرم افزار بسازند یا می توانند محتوای آماده را از بازار خریداری کنند. معلم ها می توانند با استفاده از این سیستم یادگیری دانش آموزان را ارزیابی کنند.

نرم افزار گزارش ها را با استفاده از بازی های چند رسانه ای ۳ بعدی و نمودار ها بصورت فوری نشان می دهد. معلم نظر های فردی در مورد موضوع را دریافت می کند و برای گزارش و آنالیز دانش آموزانی که از آن استفاده می کنند، داده جمع آوری می کند. گزارش ها امکان ذخیره شدن در کامپیوتر در فرمت های اکسل، PDF و HTML را دارند.

این محصولات فناوری اطلاعات به معلم ها کمک می کند تا اطلاعات مربوط به قوت و ضعف دانش آموز را پیدا کند. معلم می تواند از این اطلاعات برای توسعه ی درک دانش آموزان نسبت به موضوع درس استفاده کند. این موضوع به طور علمی ثابت شده که دانش آموزانی که توسط این محصولات فناوری اطلاعات درس یاد می گیرند، مفاهیم دشوار را راحت تر از دانش آموزانی که با استفاده از روش های سنتی درس یاد می گیرند، درک می کنند. همچنین اشاره شده که استفاده از سیستم های حضور در کلاس در بهبود توجه و نگهداری اطلاعات در طول جلسه تاثیر بسزایی دارند. حتی دانش آموزانی که معمولا کمتر در بحث های کلاسی شرکت می کنند به صورت اختیاری توسط این سیستم پاسخ خود را با اطمینان ارسال می کنند. ادغام با visualiser این سیستم را تبدیل به یک ابزار شگفت انگیز برای پرسیدن سوال های اختیاری در طول جلسه می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه