سال نو پیشاپیش مبارک

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

زمان باقی مانده

کد تخفیف 25 هزار تومانی : SADR-OFF

05137024

پایگاه تحلیل گران فناوری ها نوین

کیت هوشمند اسپکترون CS100


برخی قابلیت های کلیدی کیت هوشمند اسپکترون CS100 :

  • کیت هوشمند SPECKTRON دستگاه هوشمند قابل حملی است که قابلیت تبدیل وایت بوردهای معمولی یا حتی سطح دیوار را به یک برد هوشمند را دارد.

  • این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی مکان یابی بوسیله مادون قرمز و امواج فراصوت کار می کنند. کیت هوشمند CS100 از سیستم عامل های لینوکس، مک و اکثر ورژن های ویندوز ( XP به بالا ) پشتیبانی میکند. سرعت ترسیم با قلم در این کیت ۸۰ نقطه بر ثانیه است.

تکنولوژی کیت هوشمند اسپکترون از نور مادون قرمز و فناوری امواج فراصوت برای مکان یابی بهره می برد. این تکنولوژی به صاعقه شباهت دارد زیرا اختلاف زمانی بین سرعت نور و سرعت صوت را محاسبه می کند.

زمانی که این کیت ها را به مکان جدیدی انتقال دادید سیستم با استفاده از اتصال به کامپیوتر و کالیبره کردن تصاویر نمایش داده شده به شما اجازه می دهد مجددا از قلم الکترونیکی خود استفاده کنید. دستگاه یک منطقه کروشه ای ( براکت) معمولا ۳ متر در ۱٫۵ متری که یک وایت بورد با عرض ۱۱۰ اینچ را در بر می گیرد، را جستجو می کند. بطور کلی می توان چند براکت جدید را اضافه کرد تا کاربران در مکان های مختلف بتوانند یک بورد هوشمند مجازی را به اشتراک بگذارند.

یک کیت هوشمند بر مبنای خودکار مادون قرمز بر روی سطوح مختلفی از جمله : وایت بورد، دیوار صاف و حتی تخته سیاه کار می کند و این سطوح را به یک برد هوشمند تبدیل می کند. این کیت ها از طریق USB و Wireless برای اتصال به کامپیوتر استفاده میکنند و با توجه به وزن سبک این کیت به سادگی می توان آنها را جابجا نمود.

کیت اسپکترون CS-100 برای سخنرانی ها و انواع ارائه ها بهینه شده است. اکنون تمام اطلاعات شما می توانند ذخیره شوند، پرینت و یا حتی بصورت همزمان ایمیل شوند.

 ویژگی های اصلی CS-100

  • وزن سبک و قابلیت جابجایی
  • دکمه های میانبر برای ابزارهای پر کاربرد نرم افزار
  • نرم افزار سری هوشمند، نرم افزار دوگانه ی نوشتن و تدریس که بصورت کامل اجازه حاشیه نویسی را به شما می دهد
  • ابزارهای حاشیه نویسی
  • کیفیت بالا، سرعت زیاد، کالیبراسیون دقیق و نصب آسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه