سال نوتون پیشاپیش مبارک

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

زمان باقی مانده

کد تخفیف 25 هزار تومانی : SADR-OFF

05137024

پایگاه تحلیل گران فناوری ها نوین

ویدئو پروژکتور اسپکترون XL 328

پروژکتور اسپکترون XL 328

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اسپکترون XL 328:

  • تکنولوژی تصویردهی : ۳LCD

  • روشنایی : ۲۸۰۰ انسی لومن

  • رزولوشن : ۱۰۲۴*۷۶۸

پروژکتور اسپکترون XL 328 با بهره گیری از ۲۸۰۰ انسی لومن روشنایی تصاویری خیره کننده و با کیفیتی بالا را ارائه میدهد. این پروژکتور مناسب استفاده در کلاس های آموزشی، اتاق های کنفرانس، تالارها و منازل می باشد. این ویدئو پروژکتور از قابلیت های زیادی بهره میبرد که از آن جمله میتوان به قابلیت Keyston Correction تصحیح تصویر عمودی و افقی اشاره کرد که تنظیم تصویر را در صورتی که پروژکتور کمی نامتوازن نصب شده باشد؛ قابل اصلاح می کند.

سرعت بالای فن ها جهت خنک سازی بهتر دستگاه و خاموش و روشن کردن آنی دستگاه باعث می شود که عمر لامپ پروژکتور بدلیل کاهش دما بیشتر باشد و مشکلات مربوط به گرمایش در این پروژکتور به حداقل رسیده است. خاموش و روشن کردن آنی دستگاه نیز باعث راه اندازی سریع پروژکتور در زمان ریست کردن دستگاه یا رفتن برق به خوبی عمل می کند.

علاوه بر اینها با کنتراست واقعیِ ۱:۲۵۰۰ اسپکترون XL 328 تصاویری بسیار شارپ و واضح را به نمایش میگذارد. همه این قابلیت ها در یک دستگاه سبک وزن و جمع و جور ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه