تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

ویدئو پروژکتور اپسون EB-S18


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اپسون EB-S18 :

  • روشنایی : ۳۰۰۰ انسی لومن
  • کنتراست : ۱ به ۱۰۰۰۰
  • رزولوشن : SVGA
  • دارای پورت : HDMI و USB

پروژکتور اپسون EB-S18 با خروجی SVGA و شدت روشنایی لامپ ۳۰۰۰ لومن جهت ارائه مباحث آموزشی و پروپوزال های کسب و کار در مراکز آموزشی، دفاتر کار و اتاق های کنفرانس بسیار مناسب است. با این شدت روشنایی دیگر شما مجبور نیستید در اتاقی تاریک جهت ارائه بنشینید. این پروژکتور از زوم دیجیتال نیز پشتیبانی می کند.

پروژکتور اپسون EB-S18

پروژکتور اپسون EB-S18 با نمایش رنگ های زنده و تصاویر روشن، ایده آل برای تصاویر متحرک است؛ کنتراست این پروژکتور ۱:۱۰۰۰۰ است. با ورودی HDMI قابلیت نمایش ویدئوهای با کیفیت و محتوای صوتی با همان کیفیت بالا را برای کاربران ممکن می سازد.

تنظیم تصویر در پروژکتور اپسون EB-S18 بوسیله تصحیح اتوماتیک کیستون انجام می گیرد که علاوه بر سرعت و سادگی مشکل عمود بودن پروژکتور با پرده نمایش را نیز رفع می کند و شما می توانید به راحتی تصاویر صاف و درستی را داشته باشید.

پروژکتور اپسون EB-S18

پروژکتور اپسون EB-S18 قابلیت اتصال بی سیم با وسایلی مانند گوشی های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و … را نیز دارد که به راحتی بدون اتصال به پروژکتور توان نمایش تصاویر را خواهند داشت. از سیستم اقتصادی اکو نیز استفاده می کند که هزینه و مصرف برق را کاهش داده و عمر لامپ پروژکتور را افزایش می دهد.

info@sadracomputer.com – تلفن : ۰۵۱۳۷۰۲۴

بازدیدها: ۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه