تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

ویدئو پروژکتور ال جی BE320

 
  • شدت روشنایی تصویر:۲۸۰ انسی لومن
  • نسبت کنتراست تصویر:۱:۳۰۰۰
  • سایز تصویر قابل نمایش:۲۳”~۳۰۰”
  • عمر لامپ:۵۰۰۰ ساعت
  • عمر لامپ در حالت اکو:۶۰۰۰ ساعت

بررسی اجمالی پروژکتور ال جی BE320

پروژکتور ال جی BE320 با روشنایی ۲۸۰۰ انسی لومن و نسبت کنتراست ۳۰۰۰: ۱ است که به کاربران اجازه می دهد تا از جزئیات ریز و رنگ در صحنه های با مقدار نور کم نیز لذت ببرند. رزولوشن تشکیل تصاویر در این پروژکتور ۶۰۰ × ۸۰۰ پیکسل  می باشد. اندازه کوچک و وزن ۲٫۲ کیلوگرمی و کم این پروژکتور قابلیت حمل و نقل و استفاده به عنوان یک پروژکتور شخصی را می دهد. از ویژگی های دیگر این پروژکتور سر و صدای کم و امکان مصرف کم انرژی و زمان خواب و تصحیح گاما است.

مصرف برق پروژکتور ال جی BE320 بدلیل استفاده از تکنولوژی لامپ LED بسیار پایین است و هرگاه پروژکتور سیگنالی دریافت نکند بصورت خودکار خاموش می شود؛ این به نوبه خود به مصرف کم، دوام لامپ کمک می کند. طول عمر تخمین زده برای لامپ این پروژکتور ۵۰۰۰ ساعت است.

پروژکتور ال جی BE320

ورودی و پورتهای اتصالی این پروژکتور یک ورودی RGB، یک خروجی RGB، یک ورودی کامپوزیت، ورودی کامپوننت های RGB و پورت RS-232C 1 است.

تکنولوژی تصویرسازی این پروژکتور DLP با کنتراست بالا است و قابلیت نمایش تصاویر ۳D را نیز دارد. تعمیر و نگهداری از LG BE320 کاملا بدون زحمت است. شما می توانید با بستن پوشش دستگاه از تجمع گرد و غبار جلوگیری کنید. به راحتی می توانید با پاک کردن لامپ با استفاده از یک پاک کننده پایداری لامپ و نور را بیشتر کنید. تعویض لامپ در این پروژکتور در صورت نیاز بسیار راحت می باشد.

پروژکتور LG EB320

 

بازدیدها: ۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه