تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

ویدئو پروژکتور سونی VPLDW120


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور سونی VPLDW120:

  • تکنوژی تصویردهی : ۳LCD

  • روشنایی : ۲۶۰۰ انسی لومن

  • رزولوشن : ۱۲۸۰x768

ویدئو پروژکتور VPL-DW120 برای استفاده در محیط های کاری، مخصوصاً در دفاتر کوچک و دفتر های خانگی کوچک مناسب می باشد. طراحی شده با ظاهری براق و شیک، امکان استفاده از مدل های جدید جمع و جور و انعطاف پذیر در شرکت های بزرگ، فروشگاه ها و محیط های آموزشی نیز وجود دارد.

سونی VPL-DW120 دارای رزولوشن WXGA بوده و روشنایی معادل ۲۶۰۰ لومن را ارائه می کند و ویژگیهای مختلفی دارد که آن را به یک ویدئو پروژکتور قابل حمل مناسب تبدیل می کند. این ویژگی ها شامل وزن سبک (۲٫۴ کیلوگرم)؛ ویژگی “Off and Go” سونی به منظور جداسازی سریع پس از استفاده، قابلیت تنظیم خودکار زاویه ی نمایش تصویر به منظور کاهش زمان تنظیم تصویر پس از نصب و کیف حمل می باشد.

 طراحی این پروژکتور به گونه ای بوده است که مصرف انرژی کم و هزینه های کلی نگهداری پایینی داشته باشد. سایر ویژگی های آن شامل یک قابلیت کاهش خودکار خروجی لامپ، حالت خودکار (تنظیم روشنایی خودکار)، و طول عمر لامپ طولانی معادل ۷ هزار ساعت می باشد. (بستگی به حالت لامپ انتخاب شده دارد). ویژگی های مناسب و هزینه های نگهداری پایین همراه با کیفیت تصویر عالی که از پنل های ۳LCD  Brigth Era® تولید می شوند، این پروژکتور را به یک گزینه ی عالی برای خریداران مختلف تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »