ویدیو پروژکتور

ویدئو پروژکتور را تعریف کنید!

ویـدئو پـروژکتور یا دیـتـا پـروژکتور از یک مـنـبع ویدئویی اسـتفاده می کند تا در فاصله ای مـشخص تصویر را برروی یک سطح نمایش دهد امروزه بیشتر پـروژکتور ها  پـروژکتورهای دیـجـیتال مـی باشند ، فـنـآوری که مـعـمولا در پروژکتورهای امـروزی مـورد اسـتفاده قرار می گیرد عبارتند از : DLP  و۳LCD  که با استفاده از منابع نوری مختلف مانند لامپ جیوه با فشار بالا، دیود سـاطع کننده نور LED و دیـودهای لـیرز تصویر را بر روی سطح مورد نظر پخش میکنند . نکته ای که در خرید و استفاده از یک پروژکتور باید دانست میزان روشنایی ، کـنتراست و طـول عمر لامپ آن است.

بـیشترین استفاده ویدئو پروژکتور در کشور ما مربوط به آموزشگاه ها و دانشگاه ها می باشد به گـونه ای که پـروژکتورها ، معلمان را قادر می سازد که برای ارائه برنامه های درسی و پاورپوینت ها یا سـایر یادداشت ها برای کـلاس اسـتفاده نـمایند. همچنین ویدیو پروژکتورها در محیط های بسـیار مـتفاوتی مـورد استفاده قرار می گیرند از قـبیل : سینماها ، آموزشگاه ها ، ادارجات مـنازل و …. حـتی تـوسط باشـگاهها و سـازمانها . برای مثال هـمچنین در مـسابقات شطرنج ، از ویـدیو پـروژکتورها جـهت تـعیین مـوقعیت بازی و هـمچنین تـعیـین زمـان بـاقـی مـانده به مخاطبان استفاده می شود.

تخصص کاری ما فقط فروش نیست!

ویدئو پروژکتور ها همانند سایر کالاهای دیجیتالی مانند کیس کامپیوتر ، لپ تاپ و ... درصورت استفاده از بیش از حد و نادرست نیاز به سرویس های دوره ای یا تعمیراتی دارند از این رو سپردن دستگاه خود به یک تعمیرکار خوب و حرفه ای امری بسیار مهم است
ویدیو پروژکتور در صدرا کامپیوتر

فروش دیتا پروژکتور

اسـتــفـاده از ویـدئـو پـروژکـتور در کنار نـمایشگر هـای LCD  و LED  در مـنـازل  محیط های آموزشی ، محیط های اداری و …. با گذشت زمان و تغییر طیف نیازها به امـری مـهـم بـرای جامعه تبدیل شده ، از این رو شـرکـت صدرا ایرانیان با توجه به نیاز های متفاوت از این کالا در محیط های مختلف ، مدل های بسیاری متفاوتی از این کالا را فراهم کرده تا امکان خرید این دستگاه را برای همه ی نـیازمندان این کـالا فراهم شود

و اما خدمات ...؟

ویدئو پروژکتور ها همانند سایر کالاهای دیجیتالی مانند کیس کامپیوتر ، لپ تاپ و درصـورت اسـتـفـاده از بـیـش از حـد و نـادرست نیاز  به سرویس های دوره ای یا تـعمیراتـی دارنـد از این رو سـپردن دستگاه خود به یک تعمیرکار خوب و حرفه ای امری بسیار مهم است

شرکت صدرا ایرانیان همواره در کنار فروش تلاش داشته با ارائه تیمی قوی و با دانش تخصصی در زمینه تعمیر ویدیو پروژکتور مشکلات و خدمات کلیه مدل های ویدیو پروژکتور را در کمترین زمان و  بالاترین کیغیت به انجام برساند .

واحد تعمیرات صدرا ایرانیان با سابقه ۱۵ ساله در تعمیر کلیه ی مدل های ویدیو پروژکتور توانسته نیاز تمامی مشتریان خود را رفع نماید و دلگرمی برای تمامی مشتریان باشد تا از نگرانی بابت خرابی و عدم تعمیر دستگاه خود نداشته باشند.

صدرا ایرانیان با تعمیر ویدیو پروژکتور به صورت تخصصی و با استفاده از دانش کاری کامل توسط تیم فنی خوب ، همواره در تلاش بوده تا کلیه ی دستگاه های شما عزیزان را بر طبق اصولی ترین روش بررسی نماید و با دانش بالا به تعمیر برساند ، همچنین شما عزیزان می توانید در صورت بروز سوال های احتمالی نسبت به مشکلات و اخطار های دستگاه ها خود با تیم ما تماس بگیرید و اطلاعات جامعی کسب نمایید.

واحد تعمیرات ویدیو پروژکتور صدرا ایرانیان

شماره تماس و مشاوره تلفنی در زمینه خدمات و تعمیرات ویدیو پروژکتور ۳۷۰۲۴-۰۵۱ داخلی ۱۱۶ و ۱۱۷

از فروشگاه آنلاین بازدید کنید

ویدیو پروژکتور پاناسونیک

Panasonic VX610

ویدئو پروژکتور
$ مشاهده قیمت به فروشگاه صدرا مراجعه شود
 • روشنایی ۵۵۰۰ لومن
 • وضوح تصویر XGA
 • کنتراست ۱۰.۰۰۰:۱
ویدیو پروژکتور اپسن

Epson X41

ویدئو پروژکتور
$ مشاهده قیمت به فروشگاه صدرا مراجعه شود
 • روشنایی ۳۶۰۰ لومن
 • وضوح تصویر XGA
 • کنتراست ۱۵.۰۰۰:۱
ویدیو پروژکتور بنک

Benq MS506

ویدئو پروژکتور
$ مشاهده قیمت به فروشگاه صدرا مراجعه شود
 • روشنایی ۳۲۰۰ لومن
 • وضوح تصویر SVGA
 • کنتراست ۱۳.۰۰۰:۱

پایگاه تحلیل گران فناوری های نوین صدرا ایرانیان در دی ماه سال ۱۳۷۸ به منظور فعالیت در حوزه آی تی تاسیس گردید و در ادامه مسیر در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در غالب اشخاص حقوقی به نام شرکت صدرا ایرانیان ادامه داد . شرکت صدرا ایرانیان با فروش برندهای مطرح ویدئو پروژکتور و همچنین نمایندگی فروش در شرق کشور و وارده کننده مدل های مختلف ویدئو پروژکتور در کشور ،  پیوسته تلاش داشته در زمینه تکنولوژی های نوین پیشگام باشد. همچنین شرکت صدرا کامپیوتر ایرانیان با داشتن رزومه ای قوی و ارائه خدمات به ۳۰۰۰۰ مشتری در کشور خود را وامدار مشتریان عزیز میداند.

واحد فنی و تعمیرات ویدئو پروژکتور و تعمیر مانیتور صدرا ایرانیان با سابقه ی درخشان و مـوفق در تـعمیرات ویدیو پـروژکـتور توانسته مشتریان متعددی از مناطق مختلف کشور جذب نموده و با ارائه خـدمات و تعمیرات به صورت حرفه ای و پیشرفته توانسته جـایگاه بسـیار ویژه ای در کشور جذب نماید که رضایت مشتریان ما گواهی این موضوع می باشد 

دیتا پروژکتور صدرا
دیتا پروژکتور
قطعات ویدئو پروژکتور

قطعات ویدئو پروژکتور

گـاهی اوقـات بر اثـر اسـتفـاده بـیـش حـد از دسـتگـاه یـا بر اثر عـواملی مانند نـوسـان بـرق یا آب خـوردگـی و دیـگـر عوامل خرابی ، قطعه ای یا قـطعـاتی از ویـدئو پـروژکتور شـما دچـار آسـیب دیدگی می شود و امکان تعمیر آن هم وجود ندارد یا تـوجـیـح پـذیر نـمی باشـد و بــرای راه انـدازی مـجـدد دسـتگـاه خود نیازمند قــطعه مـی بـاشـید باز هـم شرکت صـدرا ایــرانـیان با فـراهـم نـمودن کـلـیه قـطـعات ویـدئو پـروژکتور مـانند پـاور ، مـین بـرد ، لامپ و دیگر قطعات مـهـم خیال شما عزیزان را از ایـن موضوع راحت می کند!  همچنین گروه بازرگانی شرکت صدرا ایرانیان توانسته با ارتباط با شرکت ها و کارخانه های مطرح و به نام تـامـین کننده  قـطعـات دیتا پـروژکـتور در کـشور چـین و سایر کـشورها مـنطقه مـانند امارت متحده عربی کلیه نیاز مشتریان عزیز را تامین کند

قطعات ویدئو پروژکتور صدرا

برندهای ویدئو پروژکتور

اجاره ویدئو پروژکتور

خـرید یک پروژکتور شـاید امری ضروری بـرای شـما نباشد و استفاده روزمره ای از آن نـداشـته باشید امـا ممکـن است گاهی اوقات نیاز مبرمی به استفاده از ویدئو پروژکتور داشته باشید بنابر همین موضوع با اجاره ویدئو پروژکتور در تعداد روزهای مـختلف مـی توانید نیاز خـود را تامین نمایید . از ایـن رو صـدرا ایرانیان با توجه به نیاز مـشـتریان این امـکـان را فـراهم نموده تا مـشـتریان عزیز امـکان اجـاره دسـتگاه ویدیو پروژکتور را در روزهای مختلف داشته باشند.
در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید

در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس بگیرید...

واحد فنی و تعمیرات ویدیو پروژکتور صدرا ایرانیان  با سابقه ی درخشان و مـوفق در تـعمیرات ویدیو پـروژکـتور توانسته مشتریان متعددی از مناطق مختلف کشور جذب نموده و با ارائه خـدمات و تعمیرات به صورت حرفه ای و پیشرفته توانسته جـایگاه بسـیار ویژه ای در کشور جذب نماید که رضایت مشتریان ما گواهی این موضوع می باشد.

 • تامـین و تـعویض لامپ
 • تامـین و تعمیر مین برد
 • تامین و تعمیر برد اصلی
 • تامـین و تـعمیر کالرویل
 • تـعمیر و سرویس ۳LCD
 • تامین و تعمیر مانیتور
 • تعمیرات ویدیو پروژکتور
 • و خـدمات بسیاری دیگر
Share on google
اشتراک گذاری
Share on telegram
اشترک گذاری
Share on print
پرینت بگیرید
قطعات و لامپ ویدئو پروژکتور