سال نو پیشاپیش مبارک

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

زمان باقی مانده

کد تخفیف 25 هزار تومانی : SADR-OFF

05137024

پایگاه تحلیل گران فناوری ها نوین

مانیتور آسانسوری

مانیتور آسانسوری و لیفت

مانیتور آسانسوری ، مانیتور میزکنفرانس  یا مانیتور لیفت و جمع شونده  مکانیزمی است که به شما این امکان را می دهد تا مانیتور خود را از بالای میز ناپدید کنید و فضای بیشتری برای کار روی میز به دست آورید. این مکانیسم آسانسوری با سیستم محرک موتوری کار می کند و به موتور این امکان را می دهد تا مانیتور شما روی به آرامی ظاهر شود. برای کار کردن این مکانیزم ، معمولاً یک محفظه در داخل میز وجود دارد که مانیتور میزکنفرانس  به راحتی در آن حرکت می کند.

امروزه در فضاهای اداری و سالن های کنفرانس و جلسات فعالیت های زیادی انجام می شود و معمولاً فضای بسیار کمی برای انجام فعالیت ها وجود دارد. شما معمولاً میزهایی را می بینید که دارای کاغذها ، پرونده ها ، اسناد و لوازم شخصی و یک کامپیوتر بزرگ برروی آن است و شما درست در وسط آن نشسته اید.

مانیتور آسانسوری، مانیتور میزکنفرانس  یا مانیتور لیفت و جمع شونده  ، در این شرایط موضوعی است که برای اهداف کاری بسیار مهم است. مانیتور آسانسوری یا مانیتور لیفت در واقع به گونه ای ساخته شده است  تا در هر نوع میزی قرار بگیرند. مانیتور آسانسوری می تواند در دفاتر و سالن های کنفرانس مورد استفاده قرار گیرد و بلکه می توانند در کلاسهای درسی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

مانیتور آسانسوری مانیتور میزکنفرانس

این مکانیسم مکانیکی  به صفحه رایانه شما اجازه می دهد تا از زیر میز به سمت بالا و بلعکس حرکت کند. مانیتور آسانسوری و لیفت برای افرادی که نمی خواهند فضای میز خود را با رایانه و سایر تجهیزات مشغول کنند بسیار مناسب است.

همچنین برای استفاده در سالن ها کنفرانس و جلسات کاملاً مناسب است زیرا امکان استفاده کامل از فضای میز مورد نظر را به شما می دهد. به طور معمول ، میزهایی که از مانیتور آسانسوری یا مانیتور لیفت استفاده می کنند ، معمولاً شامل هزینه های کابل کشی کامپیوتر و  سیم کشی می شوند.

بعضی از میزها که امکان پنهان کامل مانیتور میزکنفرانس  را فراهم می کنند حتی ممکن است محفظه هایی داشته باشند تا تمام  سیم کشی و کابل ها را در خود پنهان کنند. این میزها می توانند از انواع مختلفی از مواد مختلف از چوب گرفته تا شیشه های ساخته شوند. در حالی که میزهای آماده ساخته شده نیز وجود دارد که از این مکانیزم استفاده می کنند.

مانیتور میزکنفرانس

داشتن مانیتور آسانسوری که در زیر میز شما قرار گرفته است ، می تواند با افزایش فضای روی میز موجب کاهش حواس پرتی در هنگام کار کردن یا بحث و گفتگو شود به گونه ای که شما می توانید آزادانه از تمام میز جهت ارائه مطالب استفاده کنید.

و بازده کار خود را بهبود ببخشید ، تمام این فضایی که وجود دارد هنگامی که از کامپیوتر استفاده نمی کنید ، به شما این امکان را  می دهد تا فعالیت های بیشتری انجام دهید. همچنین به امنیت شخصی رایانه شما کمک می کند.
به غیر از سالن های کنفرانس و جلسات ، زمینه دیگری که می تواند این مکانیسم را به کار ببندد ، محل کار شما است ، به خصوص اگر همکارانی دارید که تمایل به اداره کردن در دفتر شما دارند. این امر همچنین به محافظت از کامپیوتر شما در برابر هر نوع  مشکل  کمک می کند.

داشتن این مکانیسم همچنین می تواند به وضعیت شما کمک کند زیرا مانیتور آسانسوری یا مانیتور لیفت (مانیتور میزکنفرانس ) می تواند تصویر شما را در هر ارتفاعی که برای شما مناسب است تنظیم کند و از این طریق به جلوگیری از دردهای گردن ، شانه و کمر که به احتمال زیاد از نشستن نامناسب بیش از حد و طولانی ایجاد می شود ، جلوگیری می کند. جدا از همه این مزایایی که می توان از داشتن این مکانیسم بدست آورد ، بسیار چشمگیر است.

مانیتور میزکنفرانس

 1. پنل آسانسوری LCD از آلیاژ آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده است و با دارا بودن رنگ نقره ای و خاکستری باعث زیباتر شدن میز شما می شود.
 2. جک لیفت LCD به آرام و بی سر و صدا کار می کند. سر و صدای کمتر از ۳۰ db دارد. در نتیجه در یک سالن کنفرانس که حذف صدای اضافی بسیار مهم است این موضوع کمک کننده شماست.
 3. مانیتور آسانسوری ، زاویه ارتفاعی قابل تنظیم برای محافظت از چشمان شما در برابر نور مستقیم ایجاد می کند در نتیجه از سلامت چشمان و گردن شما محفاظت می کند.

در چه محیط های کاربرد دارد؟

سیستم مانیتور آسانسوری یا مانیتور لیفت به طور گسترده ای در سیستم های کنفرانس استفاده می شوند ، مانند سیستم کنفرانس ویدیویی ، سیستم کنفرانس صوتی ، سیستم تحلیل مالی ، سیستم اداری پیشرفته ، سخنرانی و اتاق آموزش و قابلیت قرار گیری در میز کنفرانس و میز رایانه را نیز دارد.

مانیتور آسانسوری

قابلیت تنظیم ارتفاع دلخواه

تنظیم ارتفاع مانیتور های آسانسوری  به شما این امکان را می دهد تا صفحه نمایش خود را در ارتفاع های مختلف تنظیم نمایید. شاید شما فقط نیاز به قسمت بالایی صفحه نمایش خود داشته باشید پس لزومی به ظهور تمام  مانیتور میزکنفرانس نمی باشد.

صفحه نمایش ۱۹ الی ۲۴ اینچ

صفحه نمایش مانیتورهای آسانسوری و لیفت در ابعاد ۱۹ الی ۲۴ اینچ می باشند. همچنین در صورتی که شما تمایل به استفاده از برند خاصی را داشته باشید می توانید در این پنل ها جا گذاری نمایید. سفارشی سازی یکی از نکات مثبت مانیتور میزکنفرانس  می باشد.

طراحی زیبا و عامه پسند

مانیتور های تاشو و آسانسوری باتوجه به فضای اتاق و سالن کنفرانس شما در رنگ ها طلایی ، نقره ای و مشکی عرضه می شوند. طراحی قاب و پنل این مانیتور های به گونه می باشد که در عین سادگی زیبایی خاصی به میز شما می ببخشند.

مکانیسم مانیتور آسانسوری و لیفت چگونه است و چگونه کار می کند؟
سیستم مانیتور آسانسوری معمولاً از یک قاب فلزی تشکیل شده است که با صفحه نمایش داخلی متناسب است ، و یک یا دو محرک یا موتور داخلی آن را به حرکت در می آورد و دارای چندین دکمه برروی پنل می باشد که موقعیت مانیتور را تنظیم می کند.
مانیتور استفاده شده در داخل قاب فلزی با توجه به مدل قاب و اندازه های آن می تواند از ۱۹ اینچ تا ۲۴ اینچ باشد. مانیتور های آسانسوری از کیفیت ال ای دی برخوردار هستند در نتیجه کیفیت تصویر قابل توجهی در اختیار شما می گذارند ، حتی در برخی از مدل ها می توان از مانیتور های لمسی نیز استفاده کرد.
مکانیسم بسیار ساده است. دشوارترین بخش مانیتور آسانسوری نصب آن است که صدرا ایرانیان – کامپیوتر صدرا تجربه زیادی در زمینه نصب و راه اندازی مانیتور های لیفت دارد. ساده ترین مکان برای پنهان کردن نمایشگر ها در پشت  و زیر یک میز است. هیچ پروژه ای برای واحد فنی صدرا ، جهت نصب پیچیده نیست! 
 

مانیتور آسانسوری

دو نوع مکانیزم برای بلند کردن مانیتور ها وجود دارد آسانسوری و تاشو. مشهورترین سیستم در این گروه ، آسانسوری است که مانیتور را می توان حتی از راه دور به وسیله ریموت پایین و بالا آورد معمولاً آنها در یک کابینت فلزی قرار دارند که با لمس یک دکمه  ظاهر می شوند.
 
در این بین گونه ای دیگر از این مکانیزم وجود دارد که مانیتور به صورت تاشو برروی میز قرار می گیرد ، البته لازم به ذکر است مانیتور های تاشو برروی میز شما همیشه حضور دارند ولی می توان آن ها را بست و فضای میز خود را افزایش داد.
 
مانیتور آسانسوری و تاشو می توانند به راحتی میز کنفرانس شما بسیار زیبا و هوشمند سازند ، در صورتی که جلسات بسیار پیچیده ای در سالن کنفرانس خود برگزار می کنید مانیتور های لیفت و تاشو می توانند فضا کاری میز هر فرد به مقدار زیادی افزایش دهند.
 
مزایای مانیتور تاشو و جمع شونده
 • در صورت عدم نیاز می توان مانیتور را به صورت تخت قرار داد.
 • فضای میز کار را تا مقدار زیاد افزایش می دهد.
 • دارای کیفیت تصویر LCD و LED می باشد.
 • نصب و راه اندازی آسان تر
 • قیمت پایین تر
مزایای مانیتور آسانسوری و مانیتور لیفت
 • در صورت عدم نیاز می توان مانیتور میزکنفرانس  را در داخل میز جمع کرد.
 • فضای میز کار را تا مقدار زیاد افزایش می دهد. بیشتر از تاشو
 • دارای کیفیت تصویر LCD و LED می باشد.
 • نصب و راه اندازی نسبت به تاشو کمی پیچیده تر است
 • قیمت بالاتر نسبت به مانیتور های تاشو
 

مانیتور آسانسوری مانیتور تاشو کنفرانس

مانیتور آسانسوری
مانیتور آسانسوری
مانیتور آسانسوری

جهت بررسی مدل ها و نمونه های مانیتورهای لیفت و تاشو جدید و بررسی قیمت انواع مانیتور میزکنفرانس می توانید با شماره ۳۷۰۲۴-۰۵۱ تماس بگیرید تا از بهترین مشاوره ها و راهنمایی ها با توجه به محیط ، سالن کنفرانس و سالن جلسات خود برخوردار شوید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه