تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

mitsubishi-quit-projector

خروج میتسوبیشی از دنیای پروژکتور

زمانی که متوجه شدیم میتسوبیشی از تولید پروژکتورهای تجاری کنار کشیده، گمان کردیم احتمالا فقط تولید پروژکتورهای سینمای خانگی را متوقف خواهد کرد، اما ظاهرا این توقف شامل تمام ویدئو پروژکتورهای تجاری و آموزشی می شود.

اگر یک کمپانی فقط تولید پروژکتورهای سینمای خانگی را متوقف کند تعجبی ندارد، به عنوان مثال InFocus این کار را در آمریکا انجام داد. اما این که پروژکتورهای تجاری و آموزشی که ۲۰ برابر بازار بزرگتری دارد را متوقف کند واقعا نادر است. علاوه بر این میتسوبیشی یکی از گسترده ترین خطوط تولید پروژکتورها با با بیش از ۴۰ مدل مختلف را در این زمینه دارا بود که اکنون باید با همه ی آنها خداحافظی کنیم!

همان طور که می دانید میتسوبیشی در چند سال اخیر مدل های زیادی از پروژکتور های خانگی را عرضه نکرد. آنها تولید پروژکتورهای LcoS را با تولید مدل HC9000 که از پنل های SXRD سونی استفاده می کرد، را متوقف کرده و سال گذشته نیز دو پروژکتور DLP، HC7900 و HC8000 که به یکدیگر شباهت نیز داشتند را عرضه کردند. به غیر از این ها، میتسوبیشی مدل قدیمی HC4000 DLP را به مدت ۴ سال به فروش می رساند.

 بنابراین ما با این قسمت از تولیدات میتسوبیشی خداحافظی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه