تجهیز کننده سالن کنفرانس و همایش

05137024

Almo Professional

کمپانی اپسون با شرکت Almo Professional قرارداد همکاری امضا می کند

اخبار تکنولوژی : شرکت اپسون امروز اعلام کرد که شرکت Almo Professional با آن ها قرارداد همکاری امضا کرده است. این قرارداد به آن ها اجازه می دهد که کلیه ی محصولات خط تولید پروژکتورهای اپسون را پخش و توزیع کنند. این قرارداد همچنین شامل سری معروف BrightLink این شرکت می باشد.

شرکت Almo در حال حاضر عضوی از برنامه ی همکاری Imageway شرکت اپسون می باشد و می تواند محصولات گسترده ای از پروژکتورها را برای مکان های مختلف در اختیار مشتریان قرار دهد. در عوض، اپسون به تور پاییز ۲۰۱۳ E4 AV شرکت Almo خواهد پیوست.

در طول تور، اپسون قصد دارد تعدادی از مدل های جدید خود را به عموم مردم معرفی کند. تام فرنچ، مدیر فروش تجاری شرکت اپسون آمریکا با اعلام این خبر گفت: به عنوان پیشروی دنیای پروژکتورها، شرکت اپسون نه تنها محصولات فوق العاده با کیفیت تصاویر بی نظیر ارائه می نماید، بلکه برنامه های قوی و پشتیبانی خوبی را نیز برای شبکه های حرفه ای صوتی تصویری عرضه می کند. وی افزود: توسط برنامه ی همکاری Imageway، شرکت Almo Pro A/V می تواند این پروژکتورها را با اطمینان از این که مشتری ها کاملا راضی خواهند بود عرضه کند، و با پشتیبانی خوبی که اپسون برای آن ها ارائه خواهد کرد این طرح با موفقیت اجرا خواهد شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب آموزشی

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

تجهیزات کنفرانسی

آشنایی با وب و ویدئو کنفرانس

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین

مطالعه بیشتر »

مطالب ویژه